Знайомство першокурсників із керівництвом факультету журналістики, реклами та видавничої справи

Факультет радо прийняв до своїх лав майбутніх журналістів та урочисто привітав із початком навчального року в особі декана факультету Олени Андріївни Іванової та завідувачів кафедр Ірини Володимирівни Сидун, Світлани Леонідівни Брошкової, Наталі Валеріївни Кутузи.

«Милі першокурсники! Свідомо чи інтуїтивно, але точно вдало, ви обрали для себе найбільш затребуваний фах інформаційного суспільства, – професійну галузь, що зосереджена на інформаційно-комунікаційних процесах, спілкуванні з усіма і кожним, уважному ставленні до глобального і локального, впливі на масштабне і непомітне, підтримці і захисті малих і великих… За чотири роки ви станете справжніми журналістами, редакторами, спічрайтерами, рекламістами, працівниками пресслужби, медіа-аналітиками, і одесити та українці по всій країні будуть бачити світ вашими очима, зважати на ваші акценти і коментарі, чекати від вас захисту і розуміння…», – з таких слів розпочала своє привітання Олена Андріївна.

Викладачі розповіли першокурсникам про тонкощі їхньої майбутньої професії, поділилися здобутками та багаторічним досвідом підготовки фахівців у сфері масовокомунікаційної діяльності.

Зустріч пройшла у дружній атмосфері: студенти з захопленням слухали викладачів, а також демонстрували свої здібності ставити цікаві питання. Наостанок Олена Андріївна побажала студентам: «Хай роки навчання на нашому факультеті будуть для вас щасливими, сповненими відкриттів і здобутків, хай подарують вам важливі знання, збагатять доленосними зустрічами, відкриють великий світ до горизонту і надихнуть зазирнути за нього, на нові квантові рівні…».

Представники пресслужби факультету, які були присутні на зустрічі, поцікавилися враженнями першокурсників від першого дня в університеті:

«Дуже цікаво було познайомитися з викладачами, усі так чуйно ставляться до кожного, чесно кажучи, реалії перевищили очікування. Було приємно і цікаво почути абсолютно нову для себе інформацію. Усе нове, і хочеться скоріше дізнатися ще більше», – розповіла студентка 1 курсу Катерина Гонтар.

Бажаємо студентам успіхів у навчанні та творчого натхнення!

Владислав Кушнір,
пресслужба факультету