Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

У вступному слові декан Олена Андріївна Іванова звернула увагу на практично орієнтовану підготовку майбутніх фахівців у сфері масової та соціальних комунікацій, що забезпечується факультетом журналістики, реклами та видавничої справи: «Навчання охоплює усі напрями журналістики: пресова журналістика, телевізійні ЗМІ, електронні медіа, реклама, піар, блогосфера. Упродовж навчання студенти здобувають також навички спічрайтера, копірайтера, працівників пресслужби, інформаційних агентств». Також декан зосередила увагу на кваліфікації та професійному рівні викладачів факультету, які займаються підготовкою майбутніх медійників: «На нашому факультеті, окрім докторів та кандидатів наук, працюють практики, які мають багаторічний досвід практичної роботи в медіа та охоче діляться ним зі студентами. Передусім йдеться про роботу з сучасною технікою, підготовку мультимедійних та кросмедійних продуктів».

Потенційні абітурієнти також дізналися, що на факультеті функціонує лабораторія кросмедійних технологій, яка укомплектована сучасним технічним обладнанням для повноцінного навчання та підготовки студентами власних медіапродуктів: «Кросмедійність – це вміння журналіста бути універсальним, застосовувати усі новітні технології для медіадіяльності – знімати, монтувати, верстати, працювати зі звуком, освітленням, комунікаційними, цифровими технологіями. Наш факультет забезпечений технікою, що дає можливість створювати готовий продукт для телебачення та онлайн-журналістики», – поділився Сергій Володимирович Азєєв.

Присутнім на зустрічі випускникам шкіл та їхнім батькам розповіли також про студентські редакції факультету, в яких студенти з 1 року навчання займаються підготовкою власних газетних видань та удосконалюють журналістську майстерність. «Це дає можливість студентам у творчій атмосфері відшліфовувати здобуті знання з журналістського фаху, зокрема навчитися збирати інформацію, готувати фотоілюстрації, верстати випуск, ну й, звісно, писати журналістські твори у різних жанрах. Такий формат передбачає колективну роботу в редакціях, до складу яких входять студенти різних курсів, де старші діляться досвідом із молодшими колегами», – розповіла керівник кількох редакцій Аліна Олегівна Червінчук.

Заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська розповіла присутнім, що студенти факультету мають можливість починати свій професійний шлях ще під час навчання, чому всіляко сприяє керівництво факультету, встигають здобувати необхідні фахові навички та починати будувати кар’єру журналіста.

Наприкінці зустрічі абітурієнти ставили питання, що традиційно стосувались правил прийому, кількості бюджетних місць та прохідного балу, на що отримали відповіді від керівництва факультету.

Єлизавета Цурікова, пресслужба

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram