Знайомимо з професією журналіста…

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи радісно зустрів майбутніх абітурієнтів в межах загальноуніверситетського Дня відкритих дверей, що пройшов 5 лютого в форматі офлайн. У заході взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної та виховної роботи Аліна Олегівна Червінчук, викладачі факультету Олена Миколаївна Орлова та Анна Юріївна Клюковська. 

Розпочався захід зі знайомства абітурієнтів з різними спеціальностями. Так, представники нашого факультету прикрасили локацію, аби презентувати спеціальність, продемонструвати власні здобутки та вичерпно проінформувати про специфіку освітнього процесу. 

Після урочистого знайомства з ректором ОНУ імені І. І. Мечникова Вячеславом Івановичем Трубою та проректорами, абітурієнтам запропонували перейти до аудиторій для зустрічі з керівництвом факультетів. Таким чином вони та їхні батьки мали можливість детальніше дізнатися про спеціальність, що їх найбільше зацікавила… 

Олена Андріївна Іванова, декан факультету журналістики, реклами та видавничої справи, у вступному слові розповіла про особливості підготовки фахівців за спеціальністю «Журналістика»: «Ми готуємо всіх фахівців, які працюють з інформацією та займаються комунікацією. Це фахівці різних профілів, адже масова комунікація — це не тільки журналістика, але й реклама, піар, робота пресслужб…»

Окрім цього, абітурієнти дізналися про кафедри, навчальні дисципліни та можливості реалізації здобутих навичок в майбутньому. В ході розмови Олена Андріївна акцентувала увагу на практико-орієнтованому підході до навчання, що найбільше зацікавило присутніх. Адже студенти нашого факультету впродовж навчання отримують відповідні навички в лабораторіях (лабораторія крос-медійних технологій та лабораторія періодичної преси), студентських редакціях, пресслужбі, а також проходять ознайомчу та виробничу практику. 

Студенти з ютуб-каналу повноцінно занурились у процес відеозйомки заходу, а представники пресслужби — активно долучилися до презентації факультету, що дало можливість присутнім побачити, як вправно студенти володіють здобутими професійними навичками.

Додамо, що минулого року День відкритих дверей пройшов у форматі онлайн через карантинні обмеження. Однак цьогоріч абітурієнти та їхні батьки мали можливість зустрітись з керівництвом університету та факультету  наживо.

Вікторія Грищенко, 

Владислав Кушнір

пресслужба факультету

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram