Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
ОНУ вітає майбутніх журналістів

Факультет журналістики реклами та видавничої справи  в особі декана Іванової Олени Андріївни, завідувачів кафедр Сидун Ірини Володимирівни, Брошкової Світлани Леонідівни, Яроцької Галини Сергіївни та викладачів Азєєва Сергія Володимировича, Лакомської Інни Валеріївни, Червінчук Аліни Олегівни щиро та натхненно привітав першокурсників з початком навчання в університеті. До поздоровлень новачків приєдналися також студенти-старшокурсники Джога Вероніка, Нікітенко Катерина, представники профбюро факультету та студентської ради. Через пандемію вступ абітурієнтів цього року по всій Україні, і в ОНУ зокрема, відбувся 15 вересня.

«Я рада цій довгоочікуваній зустрічі з вами, нашими новими колегами й друзями! Ви обрали для навчання факультет, що готує фахівців у сфері масмедіа та масових комунікацій, а такі професії в інформаційному суспільстві завжди будуть затребуваними. Я щиро бажаю вам продуктивних років навчання. Хай кожен з вас знайде свій власний шлях та стане щасливим і реалізованим професіоналом-медійником…», — розпочала своє привітання Олена Андріївна.  Вона розповіла про головні здобутки факультету за 20 років, але й наголосила на значних змінах на факультеті, які покликані удосконалити навчальний процес майбутніх журналістів, на майбутніх перспективах, що усіх нас очікують.  Також студентам були представлені завідувачі кафедр, які долучилися до привітань, коротко розповівши про їхню діяльність. На першокурсників очікувало також знайомство з кураторами.  Привітав студентів і ректор університету Ігор Миколайович Коваль,  але, через карантинні обмеження, зробив це дистанційно.

Декан закликала студентів дотримуватися карантинних норм та правил, необхідних в умовах боротьби з пандемією COVID-19, дбаючи про безпеку свою та свого оточення.

Дружню атмосферу заходу завершили побажання першокурсникам успіхів у навчанні. Також було наголошено, що деканат завжди відкритий до спілкування зі студентами та їхніми батьками та всіляко сприяє вирішенню актуальних питань навчального та виховного процесу.

Володимир Татчин,
прес-служба факультету

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми