Зустріч-знайомство керівництва Одеського національного університету імені І. І. Мечникова та керівництва факультету журналістики, реклами та видавничої справи із заступником міністра культури та інформаційної політики України Тарасом Шевченком

В ОНУ імені І. І. Мечникова 28 травня 2021 року відбулась перша зустріч ректора університету Вячеслава Труби та декана факультету журналістики, реклами та видавничої справи Олени Іванової із заступником міністра культури та інформаційної політики України Тарасом Шевченком. На заході, що відбувся у Головному корпусі Одеського національного університету імені І. І. Мечникова на вулиці Дворянській, університет представляла також проректор із науково-педагогічної роботи Майя Ніколаєва. Разом із заступником міністра до вишу завітали Валентина Диновська, представниця групи Директорату інформаційної політики та інформаційної безпеки та Ярослава Рєзнікова, заступник директора Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об‘єктів культурної спадщини ОДА. 

Зустріч продемонструвала зацікавленість у співпраці з обох сторін. 

Заступник міністра Тарас Шевченко, що відповідає у відомстві за питання інформаційної політики та є фахівцем у галузі медіаправа, висловив позицію Міністерства щодо необхідності розвивати співпрацю з провідним закладом вищої освіти півдня України, де тривалий час готують фахівців-медійників, а в Україні за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики триває впровадження медіаграмотності в освітній процес, активізовано роботу у питаннях інформаційної політики держави, стратегічних комунікацій, правового регулювання медіадіяльності, доступу до публічної інформації. 

Ректор університету наголосив на важливості профільного факультету у структурі вишу, адже на спеціальність «журналістика» протягом останнього десятиліття є високий попит, підкреслив, що у підготовці журналістів в ОНУ імені І. І. Мечникова має місце співпраця з економіко-правовим факультетом, працівники якого забезпечують викладання медіаправа. 

Проректор Майя Ніколаєва наголосила також на продуктивній міждисциплінарній взаємодії журналістики та політології, що склалася в університеті.   

Декан Олена Іванова висловилася за активізацію роботи щодо просування культури, яка потребує спеціальних форм комунікаційної підтримки, та підкреслила важливість розвитку стратегічних комунікацій для посилення позицій інституцій влади, руху в напрямі її відкритості до громадськості. Вона розповіла, яких саме заходів вживає факультет, аби забезпечувати фаховий рівень підготовки здобувачів медійного профілю та запевнила, що вони можуть стати не лише журналістами, а й кваліфікованими працівниками пресслужб та інших комунікаційних структур.

Пресслужба факультету

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *