Концерт вдома: студенти-журналісти відвідали квартирник в стилі Одеси 60-х

Життя майбутніх журналістів справді багатоманітне…Встигають вчитися, творити та самовиражатися! Так, студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи долучились до творчого квартирника, що був організований «Cubic Creative Community» та пройшов 25 вересня 2021 року в Одесі.

Творчий захід, присвячений нашому місту минулих часів пройшов в арт-студії «Masterclasschool». Формат свята — квартирник, коли обмежена кількість людей збирається, щоб продемонструвати свої здібності у написанні поезії, виконанні пісень. До святкування долучились не тільки одесити, а й учасники з Дніпра та Києва.

На заході пролунали відомі одеські пісні, такі як: Чиж & Co — «Прогулка по Одессе», Л. Утьосов — «Ах, Одесса» у виконані молодих талантів. Авторські вірші про кохання та осінь було вперше презентовано саме на цьому святі. Особливу атмосферу забезпечили креативні декорації, які відтворили визначні місця нашого міста. Однією з таких, до прикладу, став Воронцовський маяк (уявіть собі!) з пенопласту та зубочисток. Серед учасників були наші студенти — Артур Гілка та Владислав Кушнір, які також продемонстрували свої можливості у конкурсі «відкритий мікрофон», в межах якого з одеським колоритом та гумором розповіли історії зі свого життя.

Ірина Черненко, співорганізаторка заходу, поділилась своїми враженнями: «Квартирники — завжди як ковток свіжого повітря серед сірої рутини. Це місце, де кожен може бути собою і, напевно, саме тому ми повертаємось до квартирників знову і знову. В такій теплій атмосфері справжніх та щирих емоцій комфортно розвиватися. Багато людей вирішують виступити перед публікою вперше саме в нас, і це круто, що такі заходи дають початок розвитку молодих і талановитих творців. Цього разу квартирник мав назву «Місто мого дитинства». У вересні Одеса святкує день народження, тому таким чином наше товариство вирішило відзначити цю подію. В програмі звучали пісні і вірші 60-х років. Ми, дійсно, неначе мандруємо у часі. Тому я можу з впевненістю сказати, що захід видався на славу…».

Бажаємо учасникам, щоб отриманий досвід став справді корисним, а також наснаги для нових творчих результатів…

Владислав Кушнір,

пресслужба факультету