Робота Студентської ради

Голова студентської ради факультету журналістики, реклами та видавничої справи — Валерія Андрейчук.

2017 – 2018 рр. — заступниця голови студентської ради факультету.

З 2019 р. – дотепер — голова студентської ради факультету.

З 2018 р. – дотепер заступницею голови факультету журналістики, реклами та видавничої справи є Вероніка Джога.

Діяльність

Кілька разів проводили зустрічі для студентів із тренером з фінансової грамотності Станіславом Хартом.

Була організована зустріч із журналістом каналу «112 Україна» Володимиром Полуєвим.

Разом зі своїми однокурсниками організовували благодійні ярмарки, на одному з яких зібрали кошти на лікування нашого студента Павла Байбулова.

Валерія є координатором проєкту національних обмінів «Плацкарт» в нашому університеті. Завдяки цьому проєктові можна з легкістю знайти контакти будь-якого студента і швидко організовувати різні університетські заходи. Такий проєкт надає можливість відправляти наших студентів навчатися до інших вишів, аби розширювати свої знання та робити студентське життя різноманітнішим.

Студентська рада допомагає в організації свят факультетського та університетського рівнів, зокрема таких, як «День факультету», «Битва факультетів», «Mechnikov Fest», «Ліга сміху» тощо.

Важливість роботи студентського самоврядування полягає в тому, щоб швидко реагувати на проблеми та прохання студентів, враховувати їхні пропозиції щодо покращення навчального процесу. Окрім цього, на думку Валерії Андрейчук, студентське самоврядування повинне працювати не тільки для того, аби вирішувати гострі проблеми, а й займатися максимальною активізацією студентського життя, його наповненням шляхом проведення цікавих заходів. Це, наприклад, зустрічі з різноманітними спікерами, співпраця зі студентськими організаціями всієї України, налагодження зв’язків із іноземними університетами задля розширення можливостей працевлаштування, національних і культурних обмінів.

«Сьогодні я не уявляю себе без студентського самоврядування, бо це стало невід’ємною частиною мого життя. Хочу продовжувати займатися активною діяльністю в своєму виші, заохочувати студентів бути активнішими та небайдужими до факультету та університету. Постійно спілкуючись зі студентами з інших університетів України, я розумію, що запорука успіху будь-якої студентської організації залежить на 90% від мотивації та бажання студентів. Тож, треба завжди прагнути до ідеалу та працювати, не покладаючи рук. І лише власним прикладом та активною діяльністю можна заохочувати студентів до змін, чим я й займаюся. Коли до мене підходить моя одногрупниця й дякує за організацію лекції, то я розумію, що воно того вартує! У такі моменти мені хочеться зробити ще більше!. В цьому є сенс, це точно!».

Валерія та Вероніка багато працюють над тим, аби максимально мобілізувати студентський актив на факультеті. Їхня спільна діяльність передбачає:

  • проведення лекцій / зустрічей із відомими журналістами, піарниками та експертами в сфері соціальних комунікацій;
  • допомога студентам у вирішенні різноманітних актуальних питань;
  • відповідальне ставлення до будь-яких прохань та побажань студентів;
  • проведення нових факультетських свят;
  • поширення факультетських традицій (журфак — сім’я!);
  • захист прав та інтересів студентів;
  • модернізація факультетських сторінок соціальних мереж;
  • реалізація творчого потенціалу студентів;
  • реалізація пропозицій щодо покращення студентського життя / дозвілля;
  • оперативне вирішення проблем студентів.