Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Студенти-журналісти на фестивалі «Аромат осені» в Ботанічному саду

Святкова атмосфера, по-осінньому чудова погода та цікава програма… Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи активно долучилися до заходу, який відбувся 25-26 вересня в Ботанічному саду ОНУ  імені І. І. Мечникова. Для учасників та гостей влаштували справжнє свято осені й підготували насичену програму. Представники пресслужби факультету ретельно слідкували за подіями, фіксували усе цікаве, аби поділитися з вами…

Серед учасників фестивалю: студенти різних факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова, які разом із викладачами презентували свої спеціальності, а також — представники Ботанічного саду, які підготували цікаві майстер-класи. 

Керівництво університету в особі ректора В’ячеслава Івановича Труби та проректорів Майї Іванівни Ніколаєвої, Олександра Віталійовича Григор’єва на початку привітали учасників фестивалю, що перебували на своїх локаціях, побажали їм гарного настрою та продуктивного вікенду.

Програма фестивалю справді виявилася насиченою як для учасників, так і гостей, адже організатори підготували тімбілдінг та флешмоб, а також — різноманітні конкурси. 

Так як майбутні журналісти звикли проводити час із користю, то не гаяли його дарма й відпрацьовували професійні навички, які здобули за період навчання на нашому факультеті. До того ж студенти ще з перших років навчання вміють працювати в команді, і тому чітко розподілили між собою завдання для створення журналістських текстів й відеосюжетів. Так, студенти, які займаються контентним наповненням YouTube-каналу нашого факультету, знімали відео з коментарями відвідувачів і організаторів заходу. В той час студентки 4 курсу використовували набуті навички з мобільної журналістики для підготовки репортажу з місця подій. 

Студенти-журналісти, які перебували на локації, розповідали гостям фестивалю, — майбутнім абітурієнтам та їхнім батькам, про специфіку навчання на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І. І. Мечникова. Також до уваги гостей було представлено досягнення наших студентів, — газети, відеоролики, які виконано здобувачами самостійно в межах дисципліни «Журналістська майстерність». Крім того, вони активно залучали школярів до своєї діяльності та давали їм можливість відчути себе майбутніми медійниками.Організатори заходу всіляко сприяли пануванню позитивної, святкової атмосфери та досягненню мети заходу — ознайомити одеситів та гостей міста з унікальною природою Ботанічного саду, що є одним із найкращих в Україні. «Сьогодні гарна погода, останні теплі дні, тому є можливість відвідати фестиваль», — підкреслив Євген Юраш, голова профкому студентів та аспірантів ОНУ імені І. І. Мечникова. 

Першокурсниця Олександра Гоцуляк зазначила, що на фестивалі вона не тільки збирала інформацію для матеріалу до студентської газети, а й чудово провела дозвілля. Вона зазнімкувала красу Ботанічного саду, насолодилася природою, відвідала виставку акварельних картин та разом із однокурсниками взяла участь у флешмобі. Проте найбільше студентці запам’ятався майстер-клас із плетіння польових трав та суцвіть. «Я навіть не здогадувалась, що прості квіти у поєднанні утворюють таку гармонію», — поділилась враженнями дівчина.

Наприкінці свята організатори пригостили учасників фруктами та випічкою. 

Софія Бородін, 

пресслужба факультету

Фото авторські