#Творчі першокурсники: світ крізь призму мистецтва

Як? Ви ще не знайомі з нашими творчими «першачками»? Пресслужба факультету вирішила дізнатися про творчі захоплення першокурсників, їхні досягнення та успіхи. Тож пропонуємо вам ближче познайомитися з нашими талановитими студентами.

«Я займалася в танцювальному гуртку “Вікторія” народними танцями. У зв’язку з травмою мені довелося залишити цей гурток. Обрала я цей напрям тому, що дуже полюбляла в дитинстві танцювати, співати, у мене до цього є хист. Я дуже артистична і творча особистість, полюбляю пробувати щось нове. Здебільшого 9 років ми подорожували Україною, займали перші місця, брали участь у міжнародних конкурсах, де посідали також призові місця. Також впродовж 5 років займалася спортом — волейболом. Грала за збірну школи і займала призові місця, мала змогу потрапити на тренування для набору до збірної області. Зараз у моєму житті багато чого змінилося: журналістська сфера буде для мене основним напрямом, а танці — це буде як хобі, тому що не знаю чи вдасться мені вилікувати травму», — Світлана Сізова.

«Я малюю скетчі: у дитинстві побачила малюнки маминого брата і подумала, що це дуже просто (як я помилялася). Коли тільки загорілася бажанням малювати, то відвідувала дитячі курси, але потім залишила їх, бо нам вказували що саме малювати, і мені це не подобалося. Більш серйозні курси я закінчила у 2020 році “SketchLab”. Після них вже більш активно почала малювати портрети та й взагалі з натури (до цього орієнтувалася лише на малюнки з інтернету)», — Катерина Дерікот.

«Я займаюся бойовими мистецтвами. Часто змінювала види: карате, бокс, тайський бокс, джиу-джитсу, ММА, бразильське джиу-джитсу. Кожен місяць були регіональні змагання. До 2013 року були змагання всесвітні та всеукраїнські у Криму, їздила в інші міста України. Найчастіше були в Одесі та Миколаєві. Але сприймаю це тільки як хобі, бо професійний спорт травматичний та вимагає дисциплінованості. Журналістика для мене ближча сфера для професійної реалізації», — Валерія Митько.

«Я взагалі дуже творча людина, яка багато чим захоплюється, але найбільша моя любов — написання різних текстів. Мабуть, ще з молодшої школи я полюбляла писати різноманітні твори: невеличкі художні оповідання, статті на будь-яку тематику. Також я дуже захоплююся різноманітними рок-гуртами, їхнім життям та творчістю, тож декілька років тому я вирішила поєднати свої захоплення: створити інстаграм-сторінку, де протягом трьох років я публікувала власний розважальний контент та новини стосовно життя моїх улюблених виконавців англійською мовою. Я закохалася в цю справу, саме тому вибір спеціальності не був для мене важким: мені стало зрозуміло, що бачу я себе лише журналістом, оскільки написання текстів — те діло, яке, мабуть, мені ніколи не набридне. Тим паче, я це роблю кожного дня. Рік тому я ввела у своє життя звичку: щодня щось писати, не лягати спати, доки я не напишу хоча б абзац тексту. Пишу про важливість саморозвитку, враження від подій, що відбуваються в країні або ж звичайний опис квітки, яка стоїть на підвіконні, головне — це писати, не здаватися!», — Ангеліна Годулян

«Творча діяльність займає дуже велику частину мого життя. Я займаюся написанням рецензій, малюю портрети, роблю пейзажні фотографії.  Писати рецензії почала ще за шкільних часів, адже завжди захоплювалася читанням художньої літератури. Метою є заохочення до читання нашого суспільства. Взагалі, я цікавлюся багатьма видами письменницької діяльності та нещодавно почала працювати над власним прозовим твором… 

А от фотографією я почала цікавитися лише декілька років тому. Кожна з моїх фотокарток несе в собі якийсь емоційний стан, який був властивий мені у період натискання на кнопку фотокамери. Переважно я роблю пейзажні знімки.

Стосовно малювання — почала займатись із самого дитинства: спочатку на більш аматорському рівні, а потім зацікавилася саме портретними замальовками та почала  вивчати анатомію людського обличчя. Я ніколи не відвідувала спеціалізованих гуртків, які б допомогли мені розвинути свої навички, бо вважаю, що найкращим помічником у досягненні творчих успіхів є практика», — Єлизавета Шипіцина

P.S. Студенти першого курсу надалі будуть займатися творчістю й ділитися з нами своїми здобутками. Бажаємо їм натхнення, творчої наснаги та сил рухатися тільки вперед!

Галина Фалей,

пресслужба факультету

Фото надані героями матеріалу

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram