Студенти

Аби вдосконалювати журналістські навички та здобувати нові знання, наші студенти періодично беруть участь у різноманітних міжнародних проєктах: семінарах, тренінгах, вебінарах, конференціях.

Академічна мобільність студентів за програмою Erazmus+ у 2022-2023 роках

Катерина Гонтар, студентка 2 курсу, впродовж 15 травня-30 вересня 2022 р. пройшла стажування за програмою Erazmus+ у Республіканському університеті Сівасу (Туреччина). Після стажування взяла участь (на період 1 жовтня 2022 р. – 30 липня 2023 р.) у програмі академічної мобільності Erazmus+ у Республіканському університеті Сівасу (Туреччина).

Аліна Оганезова, студентка 4 курсу, впродовж 21 вересня 2022 року – 17 лютого 2023 року взяла участь у програмі академічної мобільності Erazmus+ у Università degli Studi di Messina (Італія, Мессіна).

Анна Голоденко, студентка 2 курсу, впродовж 30 вересня 2022 р. – 10 березня 2023 р. взяла участь у програмі академічної мобільності Erazmus+ в університеті Freie Universität Berlin (Німеччина).

Участь студентки факультету у програмі Global UGRAD

Марія Новоселя, студентка 4 курсу, у 2022 році за програмою Global UGRAD поїхала до Університету Західного Кентуккі (США).

Конференція #МЕДІАВИКЛИКИ2021

У дводенному форумі, присвяченому ювілею Незалежності України, на тему «Якої журналістики ми потребуємо для модернізації країни?», брала участь студентка магістратури Пушкашова Мадіна. Захід проводився за підтримки «USAID».

C:\Users\Admin\Downloads\20210831_113300.jpg
Мадіна Пушкашова на конференція #МЕДІАВИКЛИКИ2021

Висвітлення торгівлі людьми в медіа 2021

У травні 2021 року за підтримки Стокгольмського університету Сьодерторн та Міжнародної організації міграції для студентів-журналістів проводилась міжуніверситетська спеціальна програма навчання та підготовки творчої роботи на міжнародний конкурс за темою «Висвітлення торгівлі людьми в медіа». У проєкті брали участь студентки магістратури Мінчева Тетяна та Голубєва Анастасія.

C:\Users\Admin\Downloads\сканирование0009.jpg
Сертифікат про участь у конкурсі Мінчевої Тетяни
C:\Users\Admin\Downloads\-5258333717989012460_121.jpg
Сертифікат про участь у конкурсі Голубєвої Анастасії
Голубєва Анастасія на тренінгу “Висвітлення торгівлі людьми в ЗМІ”

«Хранителі часу»

Літо – не лише час для відпочинку наших студентів, а й період, коли можна долучитись до різноманітних проєктів та розвивати свій журналістський потенціал. Тренінг у рамках проєкту «Хранителі часу» став одним з таких можливостей. Захід проводився за підтримки міжнародної організації «Forum ZFD» (Німеччина) 21-22 серпня 2021 року та був присвячений історичній спадщині Одещини. До проєкту долучилась і наша студентка магістратури Мінчева Тетяна

C:\Users\Admin\Downloads\1630400074082.jpg
Мінчева Тетяна на лекції «Хранителі часу»

Права людини в медіа: від розуміння до змін 2020

Активну участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін» брали студентки Андрейчук Валерія, Голубєва Анастасія, Джога Вероніка. Конкурс проводився за підтримки Міністерства закордонних справ Данії, Центром прав людини ZMINA.