«Ангели iз залiзними щелепами»

    Фільм заснований на подіях 1912-1920р. Режисер фільму, Катя фон Гарньє, зобразила нелегке життя жінок, в якій вони змушені боротися з урядом за право голосу в ХХ ст.  При цьому стикаючись з величезним натиском в особі «мирних» громадян.

Фільм знайомить нас з головною героїнею на ім’я Еліс Пол (Гітларі Свонк).  Вона є суфражисткою і просуває цей напрям разом зі своєю подругою та напарницею Люсі Бернс (Френсіс О’Коннор). Разом їм вдалося організувати власний центр діяльності, який показав себе якнайкраще. Їх активність зростала, і все більше і більше людей почали відвідувати їх мітинги.

    Незабаром з’ясовується, що народ незадоволений тим, що відбувається, будь-який бажаючий мав можливість безкарно нашкодити мітингуючим, і опинитися «по-своєму правим».  І, як наслідок, газети, які були головним джерелом інформації, просто не могли ігнорувати такі новини. Це лише підігрівало інтерес читачів і піднімало рейтинг організації головної героїні.

    З такою ж величезною швидкістю про все дізнається уряд, і виявилося, що вони не зацікавлені в подальшому розвитку спілки з прав жінок.  І за наказом Вудро Вільсона всю діяльність визнали незаконною.

    З цього моменту жінкам довелося діяти поза законом, піддаючи своє життя ризику, жертвуючи шлюбом, сім’єю, і без того обмеженою свободою.

    Фільм демонструє всю жорстокість того часу і безмежну силу жінок, які змушені відстоювати свої права за себе і майбутнє покоління.

                                                                           Шаповалов Владислав

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram