Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

«Ангели iз залiзними щелепами»

photo_2019-09-24 20.04.14

    Фільм заснований на подіях 1912-1920р. Режисер фільму, Катя фон Гарньє, зобразила нелегке життя жінок, в якій вони змушені боротися з урядом за право голосу в ХХ ст.  При цьому стикаючись з величезним натиском в особі «мирних» громадян.

Фільм знайомить нас з головною героїнею на ім’я Еліс Пол (Гітларі Свонк).  Вона є суфражисткою і просуває цей напрям разом зі своєю подругою та напарницею Люсі Бернс (Френсіс О’Коннор). Разом їм вдалося організувати власний центр діяльності, який показав себе якнайкраще. Їх активність зростала, і все більше і більше людей почали відвідувати їх мітинги.

    Незабаром з’ясовується, що народ незадоволений тим, що відбувається, будь-який бажаючий мав можливість безкарно нашкодити мітингуючим, і опинитися «по-своєму правим».  І, як наслідок, газети, які були головним джерелом інформації, просто не могли ігнорувати такі новини. Це лише підігрівало інтерес читачів і піднімало рейтинг організації головної героїні.

    З такою ж величезною швидкістю про все дізнається уряд, і виявилося, що вони не зацікавлені в подальшому розвитку спілки з прав жінок.  І за наказом Вудро Вільсона всю діяльність визнали незаконною.

    З цього моменту жінкам довелося діяти поза законом, піддаючи своє життя ризику, жертвуючи шлюбом, сім’єю, і без того обмеженою свободою.

    Фільм демонструє всю жорстокість того часу і безмежну силу жінок, які змушені відстоювати свої права за себе і майбутнє покоління.

                                                                           Шаповалов Владислав

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний