Антигерой з дев’яностих

У цілих світах коміксів та фільмів, знятих за ними, відбувається справжня революція. Кожний новий фільм від «Marvel» у співпраці з різноманітними кінокомпаніями збирає повні зали в усіх кінотеатрах світу. Не став винятком і супергеройський фільм «Веном», який вийшов на екрани в жовтні цього року.

За сюжетом, у тележурналіста із Сан-Франциско Едді Брока ідеальна робота, ідеальна дівчина, словом, ідеальне життя. Та все йде шкереберть після одного невдалого інтерв’ю з місцевим мільярдером Карлтоном Дрейком, який проводить у своїх лабораторіях незаконні досліди на людях. Саме таку діяльність Дрейка Брок намагався розкрити, але, через свою ж необрежність, один із сембіотів в лабораторії поєднується саме з тілом журналіста. Цей сембіот і є Веном. Якою була розв’язка такого повороту в житті Едді Брока, радимо вам подивитися на власні очі в кінотеатрі.

Як і будь-який фільм від «Marvel», «Веном» знято на основі коміксів. До речі, вперше Веном як офіційний герой з’явився у мультсеріалі лінії «Людина-павук» ще в 1988 році й набув популярності. Саме з тих пір Веном є одним з найголовніших супротивників Павука. Вже в сучасних супергеройський фільмах сембіот, разом з Едді Броком, з’явилися в третій частині фільму «Людина-павук: ворог у тіні», але виявилося, що це не до смаку фанатам. Саме з того часу компанія «Marvel», разом із «Sony», почала працювати над ідеєю сольного фільму для Венома.

Для основної роботи над фільмом був обраний Рубен Фляйшер, відомий як автор фільму «Ласкаво просимо до Зомбіленду». Він має репутацію спокійного, не обтяженого великими амбіціями, преміями та культом навколо себе режисера. Саме такий і потрібен був «Sony», аби створити класичну історію становлення персонажа у вже сформованому світі «Marvel». А головну роль Едді Брока зіграв актор Том Харді, який максимально передав саме сюжетну лінію життя людської половини свого персонажу.

Та не встиг фільм вийти на екрани, як в соціальних мережах почалося бурхливе обговорення й з’явилася ціла низка негативних коментарів щодо абсолютного провалу фільму! Були й ті, хто, навпаки, стверджували, що «Веном» нічим не поступається іншим супергеройським фільмам та досі залишається актуальним. Наприклад, Бренді Девіс, редактор порталу «Comic Book», написав у своєму твіттері: «Мені до вподоби така взаємодія Едді Брока та самого сембіоту. Якщо “Sony” хочуть і далі продовжувати працювати над картинами такого типу, їм необхідно ще попрацювати над де-якими екшн-сценами».

Не залишилася без критики й графіка фільму, але враховуючи той факт, що у порівнянні з іншими картинами «Marvel» бюджет «Венома» був у рази меншим, дизайнери проробили максимально якісну роботу. Фанати також були незадоволені великою кількістю жартів у фільмі: «Це все ж таки не комедія!» — писали в соціальних мережах. Насправді почуття гумору Венома, як для такого похмурого та темного злодія, є абсолютно нормальним, адже це й була одна з відмітних рис героя ще з перших коміксів у дев’яностих. В цілому, Веном все рівно залишився суворим, брутальним і могутнім. До речі, всім відомі «марвелівські» сцени після титрів, яких в цьому фільмі було одразу дві, нікого не залишили байдужими, а тільки навпаки, — підігріли інтерес до другої частини «Венома».

Мілена Самвелян

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram