Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Допоможи Алісі знайти паркувальне місце в Одесі

У місті побільшає паркінгів і стане менше пробок. У мерії презентували концепцію розвитку дорожнього господарства, яка була розроблена міжнародними експертами.

Аби сказати прощай паркуванню машин у зелених і пішохідних зонах і поставити кінець стражданням одеських водіїв через нездатність припаркуватися, до мерії завітали міжнародні експерти, які презентували концепцію з розвитку паркінгового простору Одеси.

Перше, на що звернули увагу гості, стало структурування всієї дорожньої мережі в тому числі правильна установка знаків. Ще один важливий момент впровадження контролю – інспектори повинні бути оснащені всім необхідними для оформлення правопорушення та виписування штрафів. Ну, і звичайно ж, повинен бути створений call-центр, до якого водії зможуть звернутися у разі виникнення проблем. Паралельно повинна вестися робота по створенню додаткових паркінгів, кількість яких має збільшиться за три роки в рази. Так, протягом 12 місяців повинні з’явиться 5500 місць, а в кінцевому підсумку їх буде аж 11700. Частина транспорту будуть перехоплюватися ще при в’їзді в місто.

 «Потрібні перехоплюючі паркінги, зараз плануємо три. Бо коли відразу починають штрафувати у водіїв виникає правильне питання, а де тоді машину ставити? Тоді місто повинне надати варіант, сказати їдьте на перехоплюючі паркінги, а звідти  їдьте на громадському транспорті» - розповів міжнародний експерт з організації паркувального простору Алар Ваземя. 

Зрозуміло, що дані нововведення вимагають чималих коштів, оскільки проект тільки презентований і ще обговорюється, тому остаточну суму поки не називають. Однак витрати окупляться за рахунок паркувального збору та штрафування. Також буде створена єдина система для оплати паркування, тим самим вдасться вивести тіньові гроші та й самі тарифи підвищать. Крім цього планується продовжити і ту роботу, яка вже ведеться.

«Ми плануємо в цьому році ще близько 10 підсвічених пішохідних переходів, крім таких пішохідних переходів ми хочемо, щоб всі знаки, особливо ремонтних робіт, щоб їх було видно, оскільки дуже часто особливо в пізній час трапляються ДТП» - відмітив  директор департаменту транспорту і зв'язку Одеської міської ради Олександр Ілько.

 Варто відмітити щодо пробок, то з ними теж будуть боротися всіма силами – як розмітками, так і знаками. Та й взагалі одеситам запропонують пересісти на громадський транспорт. Крім цього проаналізують і транспортні потоки, експерти порекомендували міським чиновникам вивчити GPS дані машин швидкої допомоги, тим самим можна визначити найслабші точки, на які варто звернути увагу в першу чергу.

Никитенко Максим

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний