Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Фестиваль Home Me

Третій фестиваль Home Me відбудеться в Одесі 26-го травня на території садового центру «Ваш Сад» о 10:00. Зробити якомога більше, аби кожна бездомна тварина отримала сім’ю — ось головна мета фестивалю.

Як повідомляють організатори, усі тварини будуть привиті, оброблені від паразитів та повністю готові стати повноцінним членом Вашої родини. На фестивалі будуть присутні ветеринари, кінологи, волонтери, які поділяться своїм досвідом про правила догляду та виховання тварин. Але якщо Ви плануєте забрати вихованця, необхідно мати з собою паспорт.

Для тих, хто не має можливості забрати домашнього улюбленця, будуть поставлені спеціальні зони, в які можна буде надати будь-яку допомогу тваринам: шампуні, корма, лежаки, іграшки та багато іншого.

Організаторами виступають агентство сімейних подорожей Fly Me, всеукраїнській центр адаптації тварин GladPet та PR-агенство Bro.

В травні 2018 року провели перший фестиваль на території ТРЦ «Рів’єра». За 6 годин майже всі вольєри лишились порожніми. По результатам другого фестивалю, який проходив в вересні 2018 на території садового центру «Ваш сад», новий дім знайшли 79 вихованців.

Проведення таких фестивалів — великий крок для щасливого майбутнього тварин!

Іванова Анастасія, 2 курс

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми