Фестиваль Home Me

Третій фестиваль Home Me відбудеться в Одесі 26-го травня на території садового центру «Ваш Сад» о 10:00. Зробити якомога більше, аби кожна бездомна тварина отримала сім’ю — ось головна мета фестивалю.

Як повідомляють організатори, усі тварини будуть привиті, оброблені від паразитів та повністю готові стати повноцінним членом Вашої родини. На фестивалі будуть присутні ветеринари, кінологи, волонтери, які поділяться своїм досвідом про правила догляду та виховання тварин. Але якщо Ви плануєте забрати вихованця, необхідно мати з собою паспорт.

Для тих, хто не має можливості забрати домашнього улюбленця, будуть поставлені спеціальні зони, в які можна буде надати будь-яку допомогу тваринам: шампуні, корма, лежаки, іграшки та багато іншого.

Організаторами виступають агентство сімейних подорожей Fly Me, всеукраїнській центр адаптації тварин GladPet та PR-агенство Bro.

В травні 2018 року провели перший фестиваль на території ТРЦ «Рів’єра». За 6 годин майже всі вольєри лишились порожніми. По результатам другого фестивалю, який проходив в вересні 2018 на території садового центру «Ваш сад», новий дім знайшли 79 вихованців.

Проведення таких фестивалів — великий крок для щасливого майбутнього тварин!

Іванова Анастасія, 2 курс

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram