Фортепіано на березі Чорного Моря

Нещодавно на своїй сторінці Facebook Дмитро Мілютін, колекціонер парфумів, фотограф, опублікував пост про те, що він знайшов старе фортепіано, яке власники хотіли викинути. Про долю старого музичного інструменту Дмитро розповів для «ДієСлова».

Він вирішив, що воно ще буде жити та зможе приносити людям радість. Музичний інструмент Дмитро знайшов на сервісі оголошень, під час пошуків рідкісних парфумів. Воно його зацікавило, він почав окремо дивитися схожі публікації на серед сайту оголень про продаж. Привернуло увагу оголошення зламаного, старого музичного інструменту. Вирішив дати йому, так кажучи, шанс. «Його долю не знає ніхто… Знаю лише, що стояло воно в старій квартирі у тихому дворику на Великій Арнаутській і нові власники квартири віддавали його за символічну суму, з умовою самовивозу», — пише у Facebook Дмитро. Сам автор доповнює, що вирішилося все за одну годину. Попросив друзів поїхати забрати фортепіано у власників квартири та встановив біля знаменитого жовтого каменю на одеському пляжі «Отрада».

Щодня Дмитро отримує багато позитивних відгуків, фото, відео з цим ледве робочим інструментом. Люди, навіть, намагаються грати на ньому, хоча з 50 клавіш залишилось біля 15-20, що працюють. Дмитро впевнений, що рано чи пізно його зламають. «І тоді я його повезу, заберу далеко, можливо, до шумливої посадки над лиманом, поруч із дачею, де приведу його в порядок, і буду фотографувати друзів», — пише Дмитро.

Надалі, він налаштований проводити різні концерти та заходи в серед пляжного комплексу «Отрада», аби радувати жителів Одеси та туристів, гостей міста.

Фото: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3887621457965864&set=a.916373628424010&type=3

Галинська Анастасія, 1 курс, «ДієСлово»

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram