Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Французька мода в Києві

Виставка про бренд Chloé Couture розповідає історію французької моди та демонструє її внесок в модне світове мистецтво.

Експонати показують, як еволюціонували наряди з часів Карла Лагерфельда, який двічі був арт-директором Chloé, та від Стелли Маккартні аж до нинішньої глави бренду Наташі Рамсей-Леві.

Окрім легких, повітряних суконь із шифону 70-х років, тканинного сюрреалізму 80-х і зручних сучасних нарядів, на виставці гостям дають можливість побачити, як народжувались шедеври: представлені різноманітні замітки, нариси, та документи, яких торкалися великі дизайнери. Також виставлені фотографії з показів.

Всього представлено 30 нарядів, серед яких також луки з пальто, жакетами та костюмами, а не лише сукнями. Загалом, експозиція зайняла дві зали музею на другому поверсі. До речі, це остання виставка перед тим, як другий поверх музею закриється на реконструкцію.

Виставка проходила в Національному художньому музеї України в Києві з 15 по 28 березня.

Христина Лашкова

Фото: автора

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми