Головні серіальні знахідки: що подивитися під час карантину?

У міру того, як погода стає холоднішою та ми знову переходимо на дистанційне навчання, багато хто з нас знову опиняється перед складним вибором нового цікавого серіалу для перегляду осінніми вечорами.

Хоча найпопулярніші серіали, такі як “Дивні дива” або “Чорне дзеркало” Чарлі Брукера, ніколи не відчувають труднощів із залученням уваги, треба пам’ятати, що в мережі Інтернет прихований ще цілий ряд “дорогоцінних каменів”. І наша редакція з радістю допоможе вам їх знайти.

1. Блиск

Серіал від Netflix, який можна назвати ковтком свіжого повітря, тому що іноді може здатися, що в серіалах присутні всього три лінії сюжету: любовні трикутники, злочини та інопланетяни. Але “Блиск” пропонує глядачеві дещо зовсім нове поряд з ностальгією по чудовому саундтреку 80-х років. У серіалі розповідається історія «Чудових Дам Рестлінга», реальної групи, створеної для популяризації жіночої боротьби на телебаченні. Однак персонажі цього серіалу вигадані. Елісон Брі грає Рут, актрису, що бореться, яка в кінцевому підсумку проходить прослуховування в борцовську групу, щоб звести кінці з кінцями. Мало того, вона знає, що її колишня найкраща подруга Деббі вже найнята — вони відмінно ладнали, поки Рут не вкрала чоловіка Деббі. Здається певним, що їх запекла ворожнеча або зруйнує шоу, або підніме його на абсолютно новий рівень.

2. Привиди садиби Блай

Серіал «Привиди садиби Блай» щойно з’явився на Netflix, так чому б не ознайомитися з містичною новинкою компанії? Цей серіал можна назвати продовженням “Привидів будинку на пагорбі” — залишилась велика частина акторів, але це нова історія: дім Блай сповнений привидів і секретів.

Роман Ширлі Джексон є одним з найстрашніших романів всіх часів, тому його екранізація, що складається з 10 епізодів справді лячна. Серіал можна назвати вільною адаптацією Майка Фланегана вихідного матеріалу з додаванням елементів сімейної драми, але, попри це, вона явно відсилає до книги у всьому.

Дійство серіалу чергується між двома різними часовими рамками: 1992 рік — ніч, коли відбувалися жахливі речі з п’ятьма вже дорослими братами і сестрами, які жили в Хілл Хаус і були змушені тікати, і наші дні, коли четверо з братів і сестер продовжують бути переслідуваним жорстокими подіями.

3. Емілі в Парижі

Нова легка комедійна драма з Лілі Коллінз у головній ролі, створена Дарреном Старомом. Події обертаються навколо жінки на ім’я Емілі, яка переїжджає в Париж, коли компанію де вона працювала, купує французька корпорація. Намагаючись зрозуміти стратегію французької компанії в соціальних мережах, вона знайомиться з безліччю нових людей, намагається пристосуватися до своїх нових колег і заводить бурхливі романи.

4. Соціальна дистанція

«Соціальна дистанція» — це епізодичний серіал-антологія, дія якого відбувається в перші місяці після пандемії COVID-19, і в кожному епізоді розповідається нова історія про боротьбу за те, щоб залишатися на зв’язку, незважаючи на фізичну ізоляцію. Епізоди знімалися віддалено, тому багато сцен засновані на безпосередньому спілкуванні персонажей на камеру, через Zoom-дзвінки або Facetime-розмови. Такі шоу, як «Соціальна дистанція», перевіряють межі того, що аудиторія вимагає від їх телевізійного сценарію: чи потрібна їм динамічна режисура? Великий масштаб? Великі ансамблі в одній кімнаті? Або, простіше кажучи, чи можуть люди сприймати перегляд дзвінків Zoom, як розвагу, в той час коли ми всі приймаємо дуже багато викликів Zoom під час карантину? З відновленням більш традиційного виробництва, є ймовірність, що ми не побачимо дуже багато таких шоу, але якщо вони стануть успішними, то принаймні, у Голлівуду є варіант «на випадок надзвичайної ситуації» напоготові.

Самелюк Юлія

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram