Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Готовий стати зіркою ОНУ ?

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи взяв участь у вже традиційному для університету ОНУ імені І. І. Мечникова студентському конкурсі «Голос ОНУ», що відбувся 15 листопада  і згодом завершиться зимовим фіналом.

Студенти факультету журналістики не лише демонструють успіхи в навчанні, а й розкривають свої таланти. Щороку обираються нові представники різних курсів, аби кожен міг виявити себе на сцені. Викладачі та адміністрація дбає про підтримку студентів, надихає їх, до того ж на конкурсі збирається велика група підтримки – уболівальники, які тепло, з плакатами та оплесками підбадьорюють своїх учасників-журналістів.

Цьогоріч факультет журналістики представляли студентки Огінська Владислава (1 курс) та Кучук Аліна (2 курс), остання пройшла до фіналу, а отже, маємо цим пишатися. «Я отримала масу задоволення від участі в конкурсі. Як і рік тому, були дуже талановиті та яскраві учасники! Натомість хотілося бачити більше слухачів, сподіваюсь наступного разу так і буде. Щиро вдячна журі за можливість вдруге спробувати свої сили в фіналі конкурсу, та ще й з кавер-гуртом», — ділиться враженнями фіналістка конкурсу.

«Щоб ваші студентські роки були чудовими та сприятливими. Студентська пора  –  найкраща в житті. Університет створений для вас. Нехай живуть студенти, разом з професорами. Нехай розквітає наш університет. Просто отримуйте насолоду», — саме такими словами розпочав захід, приурочений  до Дня студентів,  ректор університету імені І. І. Мечникова, Ігор Миколайович Коваль. Участь у конкурсі «Голос ОНУ» брали 12 факультетів, а до фіналу пройшло 13 учасників, так як судді не змогли визначити найсильнішу конкурсантку з факультету РГФ. До складу журі входили Мічковський Іван, Наталя Ертнова, Анна Макаркіна та ін. Учасники співали у різноманітних жанрах: естрада, джаз, опера, блюз.

«Конкурс достатньо цікавий, але є зауваження до деяких конкурсантів через вибір репертуару. Потрібно бути більш серйозним. Є дівчата, у яких достатньо потужний голос, вони артистичні, але через неправильно підібрану пісню ми просили учасників співати акапельно. Саме тому важко оцінювати. Загалом були дуже сильні учасники та інколи було надзвичайно складно вибирати поміж двох. Я отримала насолоду, коли слухала багатьох учасників»,— коментує Анна Макаркіна, журі конкурсу.

У залі панував святковий настрій,  глядачі активно підтримати своїх улюбленців. Усі насолоджувалися програмою, танцювали, вмикали ліхтарики телефонів, словом, панувала гарна атмосфера. «Дуже круто, що університет дає можливість презентувати свої таланти. … Загалом було дуже святково. Від виконання пісень деяких учасниць у мене просто мурашки по шкірі», — коментує студент-глядач 2 курсу факультету журналістики Валерій Лавровський.

Щоб більше розважити глядачів, у вокальних перервах виступали різні танцювальні гуртки: школа ірландського танцю «Iridans”,  балетний номер Маргарита Заграй,  танцювальний колектив «Liberty”, Дарія Ступко з команди «Nikomo Tap Studio”. Завершила програму член журі Анна Макаркіна з біологічного факультету, яка двічі поспіль перемагала конкурс.

Фінал конкурсу «Голос ОНУ» відбудеться 12 грудня в актовій залі Одеського національного університету імені І. І. Мечникова,особливістю якого, на думку  організатора культмасової роботи університету, Вікторії Юріївни, буде те, що  «декілька років поспіль були пісні з фільмів, натомість у цьому році вокалісти будуть співати під супровід живої музики популярної одеської групи «Прем’єр проджект» з вісьмома музикантами».

Вероніка Джога