Як на факультеті вітали першокурсників…

Осінь — час, коли студенти повертаються до рідних стін своєї альма-матер, а в абітурієнтів —розпочинається новий етап у житті. Цьогоріч 1 вересня колектив факультету журналістики, реклами та видавничої справи традиційно провів відкриту урочисту лекцію для першокурсників. На зустрічі були присутні декан та заступник декана факультету, завідувачі кафедр, викладачі та представники студентства факультету.

Зустріч розпочалася зі вступного слова декана факультету, професора Олени Андріївни Іванової, яка щиро привітала першокурсників із початком їхнього студентського шляху та розповіла про особливості навчання в умовах воєнного стану: «Ми розпочинаємо навчання у складний для нас та України час, але запевняю вас, що колектив факультету журналістики, реклами та видавничої справи докладе максимум зусиль, аби ви отримали справжню глибоку професійну підготовку, яка зробить вас кваліфікованими, відповідальними журналістами та рекламістами».

Далі Олена Андріївна розповіла про кафедри факультету, коротко окресливши специфіку кожної з них, та познайомила студентів з очільниками кафедр: кафедра періодичної преси та медіаредагування (завідувачка доц. Ірина Володимирівна Сидун), кафедра журналістики, реклами та медіакомунікацій (завідувач доц. Станіслав Валентинович Ковальський), кафедра нових медіа та медіадизайну (завідувачка доц. Тетяна Вікторівна Тхоржевська).

Першокурсники дізналися, що на факультеті також працюють три лабораторії: періодичної преси, крос-медійних технологій та пресслужба факультету, в яких студенти з самого початку свого навчання можуть створювати власні інформаційні продукти.

Сергій Володимирович Азєєв, керівник лабораторії крос-медійних технологій, ознайомив здобувачів із ютуб-каналом факультету, коротко окресливши особливості його функціонування та продемонструвавши деякі творчі роботи студентів: «Сьогодні журналіст повинен бути цілком універсальним, він має не тільки володіти словом, але й вміти робити все: фотографувати, знімати відео, публікувати, розповсюджувати свій продукт тощо. Саме цьому ми навчаємо вже з першого курса!».

На цьому урочисті вітання була завершена, а далі на першокурсників очікувала кураторська година, де вони мали змогу поспілкуватися зі своїми кураторами, поставити їм запитання, більше дізнатися про дисципліни та неформально поспілкуватися не тільки один з одним, а ще й із викладачами.

«Від навчання очікую багато нових знань та перспективних знайомств. Я вже маю великий досвід у роботі копірайтерки, адже працюю в громадській організації. Мені б хотілося більше просуватися в сфері копірайтерства, здобути більше знань, щоб одразу використовувати їх на практиці», — поділилася Майя Цоколенко, першокурсниця факультету.

«Я переконана, що факультет надасть мені дуже багато практики та грунтовних знань, які нададуть мені в майбутньому великі можливості. Це навчання має зробити мене більш відповідальною особистістю», — прокоментувала Нармін Насібова, першокурсниця факультету.

Склад пресслужби факультету бажає першокурсникам творчих та особистих успіхів. Нехай ваше студентське життя буде яскравим та насиченим, а натхнення та прагнення до нових знань переповнюють вас!

Ангеліна Годулян,
пресслужба факультету