Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Як налаштуватись на навчання?

Після тримісячного карантину дуже тяжко налаштуватись на навчання. Як за таких обставин знов організуватися до нового режиму – читайте далі.

Під час карантину ми адаптувалися до онлайн-навчання, але прийшов час повернутися до старої звички — їздити в універ.
Як нам було складно занурюватися у самоізоляцію, так само нам складно і виходити з неї – все це тому, що вже звикли сидіти вдома увесь час. Отож, треба знову адаптуватись до звичного навчання.

Ось декілька порад від редакції “Inspire”:

• Організуй місце, де ти зазвичай навчаєшся. Пам’ятай: порядок на столі — порядок у голові.
• Спілкуйся. Під час ізоляції у нас не було можливості зустрітися з університетськими друзями, але після карантину ця можливість знову з’явилась. Живий зв’язок дуже важливий для людини.
• Дихай. Вересень та жовтень чудові місяці для прогулянок на свіжому повітрі. Тому використай цю можливість частіше знаходитися на вулиці. Беремо пари та усі разом ідемо до парку.
• Плануй свій день. Багато людей постраждали на карантині не тільки через хвороби, а ще через лінощі. Правильна організація дня допоможе швидко налаштуватися та влитися у ритм навчання.
• Правильно харчуйся. Свіжі овочі та фрукти поліпшують стан здоров’я, роботу мозку, а ще піднімають настрій. Це саме те, що потрібно для початку нового навчального року.

Не треба нагадувати, що проблема COVID-19 досі існує, тому ми радіємо нашим товаришам, відкритим улюбленим закладам та свободі, але дотримуємося дистанції та носимо захисні маски.

Не хворійте та надихайтеся!

студентка ІІ курсу
Катерина Лазарєва

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми