Як налаштуватись на навчання?

Після тримісячного карантину дуже тяжко налаштуватись на навчання. Як за таких обставин знов організуватися до нового режиму – читайте далі.

Під час карантину ми адаптувалися до онлайн-навчання, але прийшов час повернутися до старої звички — їздити в універ.
Як нам було складно занурюватися у самоізоляцію, так само нам складно і виходити з неї – все це тому, що вже звикли сидіти вдома увесь час. Отож, треба знову адаптуватись до звичного навчання.

Ось декілька порад від редакції “Inspire”:

• Організуй місце, де ти зазвичай навчаєшся. Пам’ятай: порядок на столі — порядок у голові.
• Спілкуйся. Під час ізоляції у нас не було можливості зустрітися з університетськими друзями, але після карантину ця можливість знову з’явилась. Живий зв’язок дуже важливий для людини.
• Дихай. Вересень та жовтень чудові місяці для прогулянок на свіжому повітрі. Тому використай цю можливість частіше знаходитися на вулиці. Беремо пари та усі разом ідемо до парку.
• Плануй свій день. Багато людей постраждали на карантині не тільки через хвороби, а ще через лінощі. Правильна організація дня допоможе швидко налаштуватися та влитися у ритм навчання.
• Правильно харчуйся. Свіжі овочі та фрукти поліпшують стан здоров’я, роботу мозку, а ще піднімають настрій. Це саме те, що потрібно для початку нового навчального року.

Не треба нагадувати, що проблема COVID-19 досі існує, тому ми радіємо нашим товаришам, відкритим улюбленим закладам та свободі, але дотримуємося дистанції та носимо захисні маски.

Не хворійте та надихайтеся!

студентка ІІ курсу
Катерина Лазарєва

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram