Інтернет-платформи, МВОК або нові методи навчання

Якщо ви вважаєте, що МВОК – це назва якоїсь нової автозаправної станції, мушу вас здивувати. Зовсім скоро ця освітня технологія зможе витіснити традиційні методи навчання. Життя переходить в онлайн, тому що мобільно та зручно, і освітній процес не стає винятком. З’являється безліч онлайн-курсів та інтернет-платформ, які допомагають оптимізувати навчальний процес. Однак, практика показує, що лише 10% слухачів онлайн-курсів закінчують навчання в такому форматі. Це говорить про те, що завжди є дві сторони медалі.

Детальніше у матеріалі «Сучасні освітні інтернет-платформи – альтернатива традиційній освіті чи її доповнення?» випускниці факультету журналістики, реклами та видавничої справи Христини Заремби.

Кучук Аліна, студентка ІІ курсу