Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Іспанія — країна, яка назавжди залишиться у вашому серці

У холодну пору завжди хочеться вирватися з сірих, холодних буднів до місця, де завжди тепло і затишно; де люди не ходять з похмурим обличчям, а, навпаки, лише добродушно посміхаються і радіють новому дню. Хочеться нових емоцій, хочеться розбавити фарбами свої сподівання на майбутнє.. Для реалізації цього лише потрібно запланувати подорож до Іспанії.

Планувати поїздку до Іспанії краще заздалегідь – за декілька місяців можливо знайти дуже привабливі ціни на квитки лоукост авіакомпаній. Кращі варіанти частіше пропонуються в аеропортах найближчих до України європейських держав. Можна знайти квиток на літак, який буде коштувати лише 300 гривень!

Також рекомендуємо не використовувати ніякі туристичні агентства і сконструювати свою подорож самостійно. Ви навіть і уяви не маєте, наскільки приємно мандрувати навколо містечок, які мають багато мальовничих краєвидів, від яких захоплює подих і біжать мурашки по шкірі.

Місто, яке здивує вас найбільше усього – Оропеса-дель-Мар. Це неперевершене маленьке містечко, з широкими багатокілометровими піщаними пляжами; це гірські ландшафти і апельсинові ґаї, без яких Іспанія не була б Іспанією. А як це чудово поєднується із морським пейзажем.

В Оропесі є дивний парк, який має назву «Парк Марина Дор». По його зеленій території розташовано скульптури, які відрізняються від стандартів звичайних парків. Також тут багато птахів: качки, павичі, гуси.. Але вони не сидять у клітинах – вони мають повний доступ ходити по зоні парка, навіть іноді і покидати його межі.

У Оропесі-дель-Мар існують спеціальні прогулянкові велосипедні та піші маршрути, які ведуть або на красиву оглядову площу, або в тінистий гай. На схемі, яка розташована на самому початку дороги, розміщено близько десяти маршрутів на будь-який смак і колір.

Але, все ж пропонуємо орендувати велосипед та проїхатися по маршруту, який має назву «Vía Verde» (у перекладі з іспанської – «Зелений шлях»). Він прокладений уздовж узбережжя на місці старої залізниці, яка тримала путь з Оропеси до міста Бенікасім (6 км). Міністерство подбало про те, щоб зробити гірську дорогу рівною та пристосованої для їзди.

Також всі скелі прорізані тунелями, між якими раніше їздили поїзди. Бенікасім зустріне вас великою територією пляжу, віллами та будівлями, які розташовані повз берега. Також можна знайти невеличке кафе, у якому придбати напій та посидіти на вулиці, щоб розслабитися перед поїздкою назад. Так, після дороги будуть боліти ноги, але краєвиди, які ви побачите перед собою, варті навіть більшого.

Якщо чесно, не обов’язково слідувати відомим туристичним маршрутам, щоб побачити красу навколо себе: достатньо дати самому собі час насолодитися навколишнім світом.

                                                                                                                                    Маргарита Іванченко

 

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний