Іспанія — країна, яка назавжди залишиться у вашому серці

У холодну пору завжди хочеться вирватися з сірих, холодних буднів до місця, де завжди тепло і затишно; де люди не ходять з похмурим обличчям, а, навпаки, лише добродушно посміхаються і радіють новому дню. Хочеться нових емоцій, хочеться розбавити фарбами свої сподівання на майбутнє.. Для реалізації цього лише потрібно запланувати подорож до Іспанії.

Планувати поїздку до Іспанії краще заздалегідь – за декілька місяців можливо знайти дуже привабливі ціни на квитки лоукост авіакомпаній. Кращі варіанти частіше пропонуються в аеропортах найближчих до України європейських держав. Можна знайти квиток на літак, який буде коштувати лише 300 гривень!

Також рекомендуємо не використовувати ніякі туристичні агентства і сконструювати свою подорож самостійно. Ви навіть і уяви не маєте, наскільки приємно мандрувати навколо містечок, які мають багато мальовничих краєвидів, від яких захоплює подих і біжать мурашки по шкірі.

Місто, яке здивує вас найбільше усього – Оропеса-дель-Мар. Це неперевершене маленьке містечко, з широкими багатокілометровими піщаними пляжами; це гірські ландшафти і апельсинові ґаї, без яких Іспанія не була б Іспанією. А як це чудово поєднується із морським пейзажем.

В Оропесі є дивний парк, який має назву «Парк Марина Дор». По його зеленій території розташовано скульптури, які відрізняються від стандартів звичайних парків. Також тут багато птахів: качки, павичі, гуси.. Але вони не сидять у клітинах – вони мають повний доступ ходити по зоні парка, навіть іноді і покидати його межі.

У Оропесі-дель-Мар існують спеціальні прогулянкові велосипедні та піші маршрути, які ведуть або на красиву оглядову площу, або в тінистий гай. На схемі, яка розташована на самому початку дороги, розміщено близько десяти маршрутів на будь-який смак і колір.

Але, все ж пропонуємо орендувати велосипед та проїхатися по маршруту, який має назву «Vía Verde» (у перекладі з іспанської – «Зелений шлях»). Він прокладений уздовж узбережжя на місці старої залізниці, яка тримала путь з Оропеси до міста Бенікасім (6 км). Міністерство подбало про те, щоб зробити гірську дорогу рівною та пристосованої для їзди.

Також всі скелі прорізані тунелями, між якими раніше їздили поїзди. Бенікасім зустріне вас великою територією пляжу, віллами та будівлями, які розташовані повз берега. Також можна знайти невеличке кафе, у якому придбати напій та посидіти на вулиці, щоб розслабитися перед поїздкою назад. Так, після дороги будуть боліти ноги, але краєвиди, які ви побачите перед собою, варті навіть більшого.

Якщо чесно, не обов’язково слідувати відомим туристичним маршрутам, щоб побачити красу навколо себе: достатньо дати самому собі час насолодитися навколишнім світом.

Маргарита Іванченко