Книгарні-кав’ярні як альтернатива класичним бібліотекам

В Одесі функціонують дві книгарні-кав’ярні як синтез книжкового простору з чашкою ароматної кави. Тут можна придбати книжки українських письменників, відвідати різноманітні виставки та презентації. Книгарні напряму працюють з видавцями, тому перші та ексклюзивні примірники можна знайти саме тут. Про секрет об’єднання книгарні з кав’ярнею, про заходи у стінах книгарні та ще багато цікавого детальніше у серії журналістських матеріалів «Трансформування інтелектуального простору Одеси в магазинах «Книгарня-кав’ярня» та «Книгарня-кав’ярня старого Лева» випускника факультету журналістики, реклами та видавничої справи Олега Міщука.

Анастасія Скворцова, студентка ІІ курсу