«Кращий викладач ОНУ імені І.І. Мечникова в умовах воєнного стану» факультету журналістики, реклами та видавничої справи

У День відкритих дверей 13 травня 2023 року на території Ботанічного саду відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу «Кращий викладач ОНУ імені І. І. Мечникова в умовах воєнного стану». На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи цього року отримала таку нагороду старша викладачка кафедри журналістики, реклами та медіакомунікацій, заступниця декана з навчальної та виховної роботи Аліна Червінчук.

Ректор ОНУ імені І. І. Мечникова Вячеслав Труба  розпочав церемонію нагородження з вступного слова, передусім привітавши майбутніх абітурієнтів та учасників заходу, а також подякувавши всім за активну роботу попри складні умови сучасних воєнних реалій.

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи почесну нагороду отримала Аліна Червінчук, старша викладачка, заступниця декана з навчальної та виховної роботи: «Скажу відверто: дізнавшись про проведення цього конкурсу, не очікувала такого результату, адже працюю передусім для того, щоб студенти отримали необхідні знання та навички. Я не відслідковувала результати, дізналась про те, що перемогла, від студентки нашого факультету.

Отримати таку нагороду було дуже неочікувано й водночас приємно.  Це означає, що студентам підходить/подобається той формат освітньої діяльності, який я впроваджую в межах дисциплін, які викладаю в цьому навчальному році. Передусім намагаюся визначити пріоритетне серед масиву інформації, що є за конкретною проблематикою, далі все систематизую у вигляді презентацій, виокремлюючи лише конкретні кейси, що мають зорієнтувати студентів у підготовці до практичних занять чи під час виконання індивідуальних творчих завдань.

Ця нагорода стимулюватиме мене працювати далі, розробляти та реалізувати в межах дисциплін нові підходи до викладання, шукати актуальну та корисну інформацію, візуалізувати її, що сприятиме засвоєнню студентами важливого матеріалу.

Щиро дякую студентам, які проголосували за мене, а також організаторам цього конкурсу!».

Також подяками за активну участь у житті університету відзначили і членів Профкому, зокрема Катерину Нікітенко (1 курс магістратури) та Світлану Сізову (1 курс бакалаврату), як представниць нашого факультету.

«Сьогодні офіційно нагороджували кращих викладачів в умовах війни 2022-2023 років, а також студентів — голів та заступників Профкому від університету — за участь та допомогу в організації, зокрема цього заходу. Звичайно, провести конкурс — це надзвичайно складна робота. І в цьому дуже допоміг факультет математики, фізики та інформаційних технологій, без якого, можливо, конкурс міг і не відбутись. Усі студенти (ред. Профкому) працюють на громадських засадах, це особиста ініціатива кожного, тому грамота-подяка — це такий приємний бонус за внесок кожного у життя університету та факультету», — поділилася враженнями Катерина Нікітенко, голова профкому від факультету.

Нагадаємо, що голосування в онлайн-форматі відбулося ще на початку квітня — «кращі викладачі ОНУ імені І. І. Мечникова» були обрані за 43 освітніми програмами університету. Організатором конкурсу виступив Профком студентів та аспірантів за підтримки адміністрації університету.

Аліна Оганезова,

пресслужба факультету