«Міс та Містер ОНУ-2019» або початок травневих пригод

Для багатьох пересічних людей початок травня асоціюється з потеплінням, різнобарв’ям квітів і, звичайно, запахом шашлику. Мої ж цьогорічні святкування почалися з новини про те, що я йду на конкурс «Міс і Містер Досконалість» від факультету журналістики.  

Дзвінок із деканату змусив мене дещо нервувати, а факт того, що я братиму участь у такому заході взагалі неабияк здивував. Проте через те, що хлопців на курсі і факультеті в цілому можна порахувати за допомогою пальців однієї руки, розумів — подітися мені нікуди. Отже, за декілька хвилин у моєму графіку з’явилися  десятки годин зборів та репетицій.

Одразу зрозумів, що я, «Міс і Містер ОНУ» та перемога — логічний ланцюг, бо завзяття представників профкому, а також надзвичайна талановитість моєї “міс” не залишала мені іншого вибору. Для тих, кто не знає організаційних нюансів — коротка довідка.

«Міс і Містер ОНУ» проходить уже не один рік і за цей час неодноразово змінювався. Сталою ж протягом цього періоду залишалася лише концепція конкурсу. Кожний факультет представляє пара, яка має підготувати унікальний номер. Учасники можуть поставити хореографію, виконати пісню або продемонструвати  будь-який інший талант. Організаторами заходу є Профком студентів і аспірантів ОНУ та Студентська рада. Місцем проведенням було обрано нічний клуб “Ітака”, а ймовірна дата — 7 червня.

Усі конкурсанти, окрім сольного номеру, мають декілька спільних виходів. А одна з найголовніших частин — офіційне відкриття за участі всіх пар. Тому на перших етапах підготовки ми вирішили акцентувати увагу саме на цих моментах. Незважаючи на часткову розгубленість, початок виявився дуже продуктивним. Ще одним, не менш цікавим завданням була тематична фотосесія. Представники факультетів мали обрати певний образ із фільму, серіалу, книги тощо. Мріючи про епічний бойовик, моя прекрасна партнерка наполягла на драмі «Три метри над рівнем неба», проте фінальна фотографія мене дуже вразила.

Таким чином, наша підготовка до виступу активно триває. Двічі на тиждень ми репетируємо спільні номери, доводячи усі рухи до ідеалу. За цей час я познайомився з багатьма новими людьми й навчився кайфувати від репетицій. Тож запрошую усіх охочих прийти й підтримати своїх фаворитів.

А фаворитами за усіма внутрішньоуніверситетськими букмекерськими котуваннями є саме наша пара, як унікальний симбіоз краси, грації та емоційності. Наш факультет — це про творчість та харизму, тож ми неодмінно використаємо візитівку нашого фаху для демонстрації високого естетичного та ментального рівня нашої пари.

Іван Мягченков

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram