Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

«Міс та Містер ОНУ-2019» або початок травневих пригод

IMAGE 2019-05-28 00:08:12

Для багатьох пересічних людей початок травня асоціюється з потеплінням, різнобарв’ям квітів і, звичайно, запахом шашлику. Мої ж цьогорічні святкування почалися з новини про те, що я йду на конкурс «Міс і Містер Досконалість» від факультету журналістики.  

Дзвінок із деканату змусив мене дещо нервувати, а факт того, що я братиму участь у такому заході взагалі неабияк здивував. Проте через те, що хлопців на курсі і факультеті в цілому можна порахувати за допомогою пальців однієї руки, розумів — подітися мені нікуди. Отже, за декілька хвилин у моєму графіку з’явилися  десятки годин зборів та репетицій.

Одразу зрозумів, що я, «Міс і Містер ОНУ» та перемога — логічний ланцюг, бо завзяття представників профкому, а також надзвичайна талановитість моєї “міс” не залишала мені іншого вибору. Для тих, кто не знає організаційних нюансів — коротка довідка.

«Міс і Містер ОНУ» проходить уже не один рік і за цей час неодноразово змінювався. Сталою ж протягом цього періоду залишалася лише концепція конкурсу. Кожний факультет представляє пара, яка має підготувати унікальний номер. Учасники можуть поставити хореографію, виконати пісню або продемонструвати  будь-який інший талант. Організаторами заходу є Профком студентів і аспірантів ОНУ та Студентська рада. Місцем проведенням було обрано нічний клуб “Ітака”, а ймовірна дата — 7 червня.

Усі конкурсанти, окрім сольного номеру, мають декілька спільних виходів. А одна з найголовніших частин — офіційне відкриття за участі всіх пар. Тому на перших етапах підготовки ми вирішили акцентувати увагу саме на цих моментах. Незважаючи на часткову розгубленість, початок виявився дуже продуктивним. Ще одним, не менш цікавим завданням була тематична фотосесія. Представники факультетів мали обрати певний образ із фільму, серіалу, книги тощо. Мріючи про епічний бойовик, моя прекрасна партнерка наполягла на драмі «Три метри над рівнем неба», проте фінальна фотографія мене дуже вразила.

Таким чином, наша підготовка до виступу активно триває. Двічі на тиждень ми репетируємо спільні номери, доводячи усі рухи до ідеалу. За цей час я познайомився з багатьма новими людьми й навчився кайфувати від репетицій. Тож запрошую усіх охочих прийти й підтримати своїх фаворитів.

А фаворитами за усіма внутрішньоуніверситетськими букмекерськими котуваннями є саме наша пара, як унікальний симбіоз краси, грації та емоційності. Наш факультет — це про творчість та харизму, тож ми неодмінно використаємо візитівку нашого фаху для демонстрації високого естетичного та ментального рівня нашої пари.

Іван Мягченков

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний