Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Мотивація – перешкода ліні

Мотивація – найголовніша зброя проти ліні. Читайте книжки, займайтеся спортом, готуйте кулінарні шедеври – знайдіть свою улюблену справу, і тоді вам не доведеться боротися з лінню. 

На сьогодні ми знаходимося під впливом карантину та його  обмежень. Люди почали звикати до чотирьох стін, менше рухатися,  частіше ласувати смаколики з настанням холодів. Студенти та школярі зовсім перевели увагу на електронні пристрої через дистанційне навчання, тому не виходять з них щоденно. Як факт – ми стали більш схильні до ліні, а все що нам потрібно, знаходиться у смартфоні або комп’ютері. Ми страждаємо та сваримо себе за це, але ніяк не можемо перейти через цей бар’єр, тому першим кроком до  успіху слугує мотивація. 

 Лінь – це той стан, якому ми піддаємося, адже чим більше ми будемо лінуватися, тим менше буде проявлятися наша енергія та мотивація. Люди звикли виправдовувати себе тим, що у них відсутня сила волі: «це не мій рівень», «я не зможу», «для мене це дуже  важко». Здається, що такі люди зовсім не можуть подолати  перешкоди та досягти успіху. Але чого їм не вистачає?  Мотивація – саме вона допомагає кожному з нас справитися з лінню та подолати труднощі. «Я займаюсь спортом понад 10 років, треную та надихаю інших людей до неймовірних  досягнень, а особисто мене надихнув Нік Вуйчич, який попри свою  інвалідність, не тільки живе у своє задоволення, займається  улюбленою роботою, грає у футбол, плаває, а й мотивує інших  людей», – розповів спортивний тренер Володимир. Відомі мотиватори, які  вражають та надихають на нові ідеї, насправді їх дуже-дуже багато:  Стівен Хокінг, Естер Вергеєр, Андреа Бочеллі, Оксана Зубковська,  Ленін Морено, Стіві Вандер, Джон Хокенберрі. Вони не тільки  змінили своє життя, а й дали іншим зрозуміти, наскільки важлива  кожна втрачена хвилина, тим самим підштовхнувши до дії.  Чому ж одні можуть йти до кінця, а інші залишаються в стороні своїх бажань? Слово «бажання» та «прагнення» кардинально відрізняються один від одного, адже мріяти ми можемо, навіть коли сидимо на  дивані, а ось прагнути – тільки через важку працю. Уяви, як  виглядатиме твоє життя після досягнення результату, зроби чіткий  план, не берись за все підряд, починай з маленьких, але впевнених  кроків, і тільки тоді будеш бачити свій результат.

Ковиршина Наіра

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми