Мотивація – перешкода ліні

Мотивація – найголовніша зброя проти ліні. Читайте книжки, займайтеся спортом, готуйте кулінарні шедеври – знайдіть свою улюблену справу, і тоді вам не доведеться боротися з лінню. 

На сьогодні ми знаходимося під впливом карантину та його  обмежень. Люди почали звикати до чотирьох стін, менше рухатися,  частіше ласувати смаколики з настанням холодів. Студенти та школярі зовсім перевели увагу на електронні пристрої через дистанційне навчання, тому не виходять з них щоденно. Як факт – ми стали більш схильні до ліні, а все що нам потрібно, знаходиться у смартфоні або комп’ютері. Ми страждаємо та сваримо себе за це, але ніяк не можемо перейти через цей бар’єр, тому першим кроком до  успіху слугує мотивація. 

 Лінь – це той стан, якому ми піддаємося, адже чим більше ми будемо лінуватися, тим менше буде проявлятися наша енергія та мотивація. Люди звикли виправдовувати себе тим, що у них відсутня сила волі: «це не мій рівень», «я не зможу», «для мене це дуже  важко». Здається, що такі люди зовсім не можуть подолати  перешкоди та досягти успіху. Але чого їм не вистачає?  Мотивація – саме вона допомагає кожному з нас справитися з лінню та подолати труднощі. «Я займаюсь спортом понад 10 років, треную та надихаю інших людей до неймовірних  досягнень, а особисто мене надихнув Нік Вуйчич, який попри свою  інвалідність, не тільки живе у своє задоволення, займається  улюбленою роботою, грає у футбол, плаває, а й мотивує інших  людей», – розповів спортивний тренер Володимир. Відомі мотиватори, які  вражають та надихають на нові ідеї, насправді їх дуже-дуже багато:  Стівен Хокінг, Естер Вергеєр, Андреа Бочеллі, Оксана Зубковська,  Ленін Морено, Стіві Вандер, Джон Хокенберрі. Вони не тільки  змінили своє життя, а й дали іншим зрозуміти, наскільки важлива  кожна втрачена хвилина, тим самим підштовхнувши до дії.  Чому ж одні можуть йти до кінця, а інші залишаються в стороні своїх бажань? Слово «бажання» та «прагнення» кардинально відрізняються один від одного, адже мріяти ми можемо, навіть коли сидимо на  дивані, а ось прагнути – тільки через важку працю. Уяви, як  виглядатиме твоє життя після досягнення результату, зроби чіткий  план, не берись за все підряд, починай з маленьких, але впевнених  кроків, і тільки тоді будеш бачити свій результат.

Ковиршина Наіра

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram