Першокурсники-журналісти гідно представили факультет на «MECHNІKOV START FEST»

Студенти 1 курсу факультету журналістики, реклами та видавничої справи взяли участь у фестивалі «MECHNІKOV START FEST», що відбувся 8 вересня 2023 року на території Ботанічного саду. До участі долучилися студенти всіх факультетів та фахового коледжу. Наші студенти посіли ІІ місце у фестивалі 1 курсу «MECHNІKOV START FEST-2023» серед двадцяти двох команд.

Фестиваль проводиться з метою знайомства першокурсників з університетом, факультетом, студентами та викладачами, консолідуючи таким чином колектив. Майбутні журналісти з неабияким захватом брали участь у програмі фестивалю, що передбачала тімбілдінг, спортивний конкурс, «мозковий штурм» та флешмоб. До речі, у спортивному конкурсі наші студенти здобули VI місце серед усіх учасників.

Завершився фестиваль урочистим нагородженням учасників за участі ректора ОНУ імені І. І. Мечникова проф. Вячеслава Труби, першого проректора доц. Майї Ніколаєвої та проректора доц. Олександра Григор’єва.

пресслужба факультету

Фото: Артур Гілка