Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
ПОЧАЛИ ПОЛЕМІКУ. НОВИЙ ФОРМАТ ЛЕКЦІЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ЖУРНАЛІСТИКИ, – ФОТО

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи вперше пройшло дискусійне заняття. Про це повідомляє кореспондент редакції Momentalist.

Так, на лекції з медіакритики студенти 3 і 4-го курсу взяли участь у обговоренні-дискусії на важливі соціальні теми. У дискусію вступили і викладачі: Алла Федосіївна Коваленко — кандидат філологічних наук та Олена Ігоревна Хобта — кандидат філологічних наук, які теж відвідали захід.

Ініціювала дискусію викладачка медіакритики Олена Ігорівна Хобта. На запитання стосовно графіку таких дискусій і чому не були запрошені інші студенти, викладачка відповіла, що заняття було експериментальним.

Олена Хобта, доцент, кандидат філологічних наук

Світлина від Helen  Khobta.

“3 курс робив це вперше. Ми не могли знати, що з цього вийде. Тепер ми зробимо певні висновки і знову проведемо дискусійне заняття на четвертому курсі . Тему повідомимо! ”

Модератором обговорення була студентка 3-го курсу. Вона зазначила, що у виборі теми студенти були вільними і могли обговорити будь-що. На лекції, зокрема, дискутували стосовно правомірності та етичності славнозвісних публікацій Charlie Hebdo та деяких іших расистських матеріалів у ЗМІ.

Владислава Тищенко, студентка 3-го курсу

“Нас турбують доволі цікаві теми.

Чому би їх не обговорити? І не лише з тими, хто до нас був, а й з тими, хто не встиг висловитися”.

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми