ПОЧАЛИ ПОЛЕМІКУ. НОВИЙ ФОРМАТ ЛЕКЦІЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ЖУРНАЛІСТИКИ, – ФОТО

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи вперше пройшло дискусійне заняття. Про це повідомляє кореспондент редакції Momentalist.

Так, на лекції з медіакритики студенти 3 і 4-го курсу взяли участь у обговоренні-дискусії на важливі соціальні теми. У дискусію вступили і викладачі: Алла Федосіївна Коваленко — кандидат філологічних наук та Олена Ігоревна Хобта — кандидат філологічних наук, які теж відвідали захід.

Ініціювала дискусію викладачка медіакритики Олена Ігорівна Хобта. На запитання стосовно графіку таких дискусій і чому не були запрошені інші студенти, викладачка відповіла, що заняття було експериментальним.

Олена Хобта, доцент, кандидат філологічних наук

Світлина від Helen  Khobta.

“3 курс робив це вперше. Ми не могли знати, що з цього вийде. Тепер ми зробимо певні висновки і знову проведемо дискусійне заняття на четвертому курсі . Тему повідомимо! ”

Модератором обговорення була студентка 3-го курсу. Вона зазначила, що у виборі теми студенти були вільними і могли обговорити будь-що. На лекції, зокрема, дискутували стосовно правомірності та етичності славнозвісних публікацій Charlie Hebdo та деяких іших расистських матеріалів у ЗМІ.

Владислава Тищенко, студентка 3-го курсу

“Нас турбують доволі цікаві теми.

Чому би їх не обговорити? І не лише з тими, хто до нас був, а й з тими, хто не встиг висловитися”.