«Професійно, цікаво, творчо…»: керівництво та організатори про студентську наукову конференцію

Майбутні медійники 26-27 квітня взяли участь у науковій конференції факультету журналістики, реклами та видавничої справи, презентували свої наукові проєкти та отримали цікавий і корисний досвід. Ми поцікавилися баченням результатів студентських наукових пошуків у керівництва факультету та організаторів…

Олена Андріївна Іванова, доктор наук із соціальних комунікацій, професор, декан факультету журналістики, реклами та видавничої справи, голова секції наук із соціальних комунікацій:

«Фахово, дискусійно, натхненно проходила цьогорічна студентська наукова конференція, – так відчули цей захід його організатори. Контекст дослідницько-пошукової діяльності, представлення осмисленого бачення майбутньої галузі діяльності, самопрезентація та захист власних позицій – надзвичайно корисні для початківця-медійника як в аспекті розвитку соціальних навичок, так і з точки зору шліфування професійної майстерності. Це нас надзвичайно радує і надихає. Традиційний, витриманий у класичних параметрах, формат студентської конференції завдяки активному і зацікавленому реагуванню викладачів на студентські спостереження та висновки, ще сильніше згуртовує спільноту колективу нашого факультету, відкриває нові перспективи для освітньої і наукової діяльності».

Ірина Володимирівна Сидун, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри періодичної преси та медіаредагування, голова підсекції періодичної преси та медіаредагування:

«Цьогорічна студентська конференція особливо вразила мене активними дискусіями студентів навколо заявлених тем, що продемонструвало їх інтерес до подібних форм роботи та високий рівень фахової підготовки. Хоча проводити наукові студентські конференції, – щорічна традиція університету, проте кожна наступна не схожа на попередні. Такі заходи творчих та наукових пошуків реалізуються саме завдяки студентам, які постійно прагнуть відкривати нові горизонти знань, ділитися цим із викладачами та колегами, і тому для виступів вони обрали найрізноманітніші теми. Конференція була плідною, цікавою та дійсно корисною для учасників, та, безсумнівно, кожен із студентів відкрив для себе щось нове».

Світлана Леонідівна Брошкова, кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри журналістики, реклами та медіакомунікацій, голова підсекції реклами та медіакомунікацій:

«Щорічна студентська конференція – це завжди свято як для учасників, так і для наукових керівників! Мене приємно вразило, що студенти відповідально та професійно підійшли до своїх досліджень, підготовки доповідей, презентації. Формат проведення передбачав не тільки виступи учасників, але й дискусійне обговорення, що виявило зануреність студентів у роботу, зацікавленність темами колег».

Галина Сергіївна Яроцька, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри нових медіа та медіадизайну, голова підсекції нових медіа та медіадизайну:

«Студенти сумлінно підійшли до роботи та висвітлили широкий спектр проблем сучасної журналістики, а їхні доповіді вирізнялися творчим підходом до розробки тем та оригінальністю у подачі матеріалу. Цікаві виступи колег та  дискусії навколо них, безперечно, стимулюватимуть студентів до подальшої наукової діяльності».

Програма конференції: http://onu.edu.ua/pub/bank/userfiles/files/science/prog_77_stud_konf_2021.doc

Пресслужба факультету