Программа «helsi» – крок до сучасності.

Як нам відомо, IT-технології – це не тільки вдалий заробіток,  але й хороший спосіб розвитку. Люди, які розуміються в цій сфері, вміють розробляти програми. Вони змінюють світ, наповнюють його сучасністю, сконцентрованістю та порядком, на зміну «совковим» принципам, приходять новітні технології, які, ми сподіваємось, здатні змінити менталітет  та навчити людей думати «по сучасному». Зараз ви дізнаєтесь, про програму «HELSI», яка на думку розробників та багатьох звичайних людей, полегшить життя, адже не доведеться нудитися в чергах та скрізь настане порядок.

Програма була введена в роботу згідно з Реформою Міністерства охорони здоров’я України. Як нам відомо, реформа являє собою такі дії: людина (громадянин України) обирає свого сімейного лікаря та підписує з ним декларацію. У випадку хвороби лікар буде обслуговувати свого пацієнта.

Ми поспілкувалися з консультантом Олександром (людина, яка вводить в суть роботи програми медичних працівників Helsi), який нам детально розповів про роботу програми.

Як працює програма?

Якщо розповідати зі сторони пацієнта, то потрібно пройти кілька кроків, щоб записатися до свого лікаря. Ви заходити на сайт Helsi.mi, далі обираєте своє місто, знаходите прізвище свого лікаря, обираєте зручний для Вас та для лікаря час. У вказаний час ви проходити в поліклініку до свого лікаря та проходите без черги. Для кожної людини також складається електронна медична картка, за якою Вам потрібно слідкувати, адже туди лікар вносить всю інформацію.

Звісно є люди, які не розуміються в комп’ютері, їм потрібно прийти або зателефонувати до реєстратури та за допомогою консультанта записатися на зустріч.

Ми зрозуміли, що для пацієнтів програма є зручною. А яку користь вона несе для лікаря?

Для лікаря теж Helsi є зручним впровадженням. Адже саме завдяки програмі лікар дуже швидко отримує в електронному вигляді аналізи пацієнта. Також багато хто з лікарів під час навчання говорив, що дуже зручно вести історію хвороби пацієнта.

Чи проходять навчання лікарі? Як реагують на нововведення?

Як нам відомо, що робота з людьми є найвищою, але ми, всі консультанти Helsi були вражені, як лікарі різного віку швидко «вловлювали» інформацію. Деякі навіть не знали як комп’ютер вмикається, але усьому швиденько навчились, як то кажуть: “сучасність бере своє”. Агресивно на роботу програми  чомусь реагують пацієнти. На жаль, доходило і до гучних наклепів на те, що програма важка у використанні. Можливо, для літніх людей це важко, але ж ми ніколи не відмовляли у допомозі, працювали з багатьма людьми та маємо великий досвід.

З приводу особистих даних пацієнтів: чи зберігають вони конфіденційність?

Звісно зберігають, тому що при розробці програми Helsi одним з основних пунктів була саме конфіденційність.

Взагалі у своїй діяльності “Helsi UA” суворо дотримується вимог закону України, оскільки до основних вимог законодавства входить закон “Про захист персональних даних». Тому хвилюватись не варто.

Маруняк Наташа

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram