Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Природні скарби, які приховує Миколаївська область

«Лише природа робить велике даром»

О.Герцен

Невже заради того, щоб побачити прекрасне, треба їхати за кордон та витрачати купу грошей? Ви не замислювались, що це прекрасне зовсім поряд…

 

Автор фото: Шереметьєва Єлизавета

Село Мигія, Миколаївської області. Місце яке поєднало в собі відразу три дивовижні речі, створені природою: Радонове озеро, Актівський каньйон та Бузький гард. Чиста, синя, прозора вода, дивовижна природа, велике розмаїття тварин та птахів, і все це зібрано в одному місці. Радонове озеро наповнене газом радоном, який в невеликій кількості дуже корисний для людини. Бузький гард – це дивовижна споруда з каменю, вироблена самою природою. В народі це ще називають порогами, над якими стоїть старий водяний млин, ще з минулого століття. Сам же Актівський каньйон зачаровує своєю красою. Нібито подорожуєш по маленькій Швейцарії. Ці дивні маленькі канали, великі скали, ліс.

 

 

Автор фото: Шереметьєва Єлизавета

Мрієш добре відпочити? Тоді тобі сюди. Рафтинг, скелелазіння, риболовля – все це в одному дивовижному місці під назвою Мигія. Спробувати це ви зможете замовивши тур до Мигії, в який входитиме рафтинг, прогулянка по національному парку «Бузький гард», скелелазіння, проживання в палатковому містечку та харчування. Доїхати туди ви зможете автобусом. Вигідно, а головне дешево. Поїздка до Мигії коштуватиме приблизно 1300 грн з людини.

Ну, що? Вперед у відпустку? Збирай речі та вирушай в дивовижне місце вражень та гарного відпочинку.

 

Шереметьєва Єлизавета