Регіональні ЗМІ часу війни: моніторингове дослідження

Війна, розпочата рф проти України, триває вже понад 100 днів. За цей час регіональні медіа Одещини трансформувалися разом із українським суспільством: рівень дотримання стандартів – а, відповідно, якість оприлюднюваного інформаційного продукту, – суттєво зріс, «джинса» майже повністю зникла, як і неідентифікований за джерелом контент. Пріоритетною тематикою місцевих медіа тепер є хроніка воєнних дій, зовнішньополітична підтримка України, життя в умовах війни та боротьба правоохоронців з колаборантами і корупційною діяльністю в умовах війни. Якщо у перші тижні повномасштабної російської війни друковані ЗМІ перейшли в онлайн-формат діяльності, то тепер вони знову повернулися до друку звичайних паперових випусків.

Моніторинговий звіт за червень 2022 року у повному обсязі читайте за посиланням.

Олена Іванова, доктор наук із соціальних комунікацій, професор,

декан факультету журналістики, реклами та видавничої справи

Одеського національного університету імені І. І. Мечникова та

Ольга Мойсеєва, кандидат філологічних наук, медіаексперт