#Що_почитати: Новини, яким можна довіряти: добірка онлайн-платформ

Як в умовах інформаційного суспільства не загубитися серед різних інформаційних потоків та віднайти дійсно перевірену й цікаву інформацію? Пресслужба факультету підготувала таку добірку інформаційних онлайн-платформ різнотипного спрямування, які продукують якісний контент.

Новини – BBC News Україна . Британська телерадіомовна корпорація, або ж BBC (British Broadcasting Corporation), — компанія, яка заробила собі авторитет серед інших. Саме на українській версії сайту можливо знайти усі найголовніші новини, які публікуються одразу. На сайті є окрема колонка з новинами «Війна проти Росії», а також можна знайти цікаві матеріали у проєкті «Історії».

United24 — офіційна фандрейзингова платформа України. Проєкт за підтримки Президента України. Суть досить проста: на цьому сайті є можливість одразу переказати кошти у перевірені фонди з будь-якого куточка світу, а також почитати новини та побачити роботу фондів. До речі, проєкт є також в Інстаграмі:  UNITED24 (@u24.gov.ua) • Світлини та відео в Instagram А кого цікавлять відгалуження проєкту, можна перейти за посиланням та ознайомитись: @united24 | Linktree

Gogol Media — найкрутіше українське медіа про культуру. Найцікавіше й найважливіше про культуру всього світу в Телеграмі. Тут кожен знайде щось корисне для себе, адже проєкт розповідає про літературу, фільми, серіали та мистецтво. Також Gogol Media має подкасти, а редактори проводять офлайн зустрічі: https://linktr.ee/gogol.media

Відеожурнал «Ікла» — про Україну живою мовою. На соціальній платформі Інстаграм цей журнал пропонує ознайомитись з подіями в нашій країні й не тільки. Видання регулярно залучає авдиторію до різних зборів та порушує важливі для суспільства теми.

Олександра Шоміна,

пресслужба факультету