Студентське свято в Ботанічному саду

8 вересня відбувся «Mechnikov Start Fest», уперше у Ботанічному саду колишні абітурієнти відзначали своє приєднання до університетської спільноти.

Цьогорічним першокурсникам дуже пощастило, бо не всім студентам випадає на долю можливість відвідати цей фестиваль. Сонце у небі, бажання перемоги у повітрі, 22 команди на траві… Без вступного слова ректора нікуди, тому він привітав наших першокурсників та всім побажав успіхів.

З чого починаються усі змагання? З представлення команд, бо треба ж знати, з ким будеш боротися за першість. Було 2 години на підготовку своєї візитівки. Жодних обмежень у форматі не було, тому учасники йшли на все тільки  щоб запамʼятатися: танець тектонік, хороводи й виступи під усім знайомі пісні.

А куди ж без конкурсів?

Умови були прості: 25 людей змагалися від кожного факультету, 5 студентів повинні були себе проявити інтелектуально, а 20 студентів уже повинні були довести, що дистанційне навчання не вплинуло на фізичну форму молоді.

Закінчимо танцями, саме тоді і було найбільше знайомство серед учасниками, вони зближують.

І тепер нагородження. Жодна команда не залишилася без нагороди, а деякі навіть забрали декілька.

Усі показали себе якнайкраще, кожен переможець у своїй стихії!

Маргарита Біла

Редакція «Sirius»