Студенти-журналісти зустрілися з головним редактором херсонського видання «Міст»

Студенти другого курсу факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І. І. Мечникова  у межах вибіркових дисциплін «Журналіст в умовах війни» (викладачка Аліна Червінчук) та «Життя на деокупованих територіях» (викладач Богдан Максимець) відвідали відкриту лекцію в Медіахабі Херсон. Захід відбувся у вівторок, 24 жовтня 2023 року.

Спікером на лекції виступив головний редактор херсонського видання «Міст» Сергій Нікітенко. Він розповів студентам про особливості роботи журналіста на деокупованих територіях та в екстремальних умовах. Другокурсники також дізналися, як шукати інфоприводи та завжди бути в центрі подій.
«Можу сказати, що ця лекція була чимось абсолютно новим для мене. По-перше, я отримала можливість відвідати цікаве заняття за межами університету. По-друге, основний фокус був на роботі саме на деокупованих територіях. Уся інформація, а особливо розповіді про досвід Сергія Нікітенка, була новою та цікавою для мене», — поділилася враженнями Анна Філонюк, студентка 2  курсу.

Також під час заходу відбувся невеликий кава-брейк, де студенти мали змогу неформально поспілкуватися зі спікером та поставити йому різноманітні запитання.
«Лекція лишила приємні враження! Я мала  змогу поспілкуватись із головним редактором херсонського видання «Міст», який мав досвід роботи на деокупованих територіях. Зокрема дізналась, як працювати в екстремальних умовах, як правильно комунікувати з місцевими жителями та зняти цікавий сюжет»,— прокоментувала Олександра Купцова, студентка 2 курсу.

Ангеліна Годулян,

пресслужба факультету