Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Студенти журфаку зібрали 7 тисяч гривень для одеського інтернату

Студенти 2 курсу провели благодійний ярмарок “З дитиною в серці”. Вони принесли із собою домашню випічку, печиво, бутерброди, каву, чай, соки і продавали це, аби зібрати кошти на придбання ліків для 87-ого одеського інтернату для дітей із послабленим зором.

img_9425

До столів із їжею підходили не тільки ті люди, що навчаються в університеті, а й викладачі. Було немало й тих, хто просто підходив, клав гроші в спеціальний бокс, нічого не придбавши. Студентам допомагали волонтери, які вже не вперше проводять подібний захід. Вони принесли із собою багато різноманітної продукції і закликали інших до участі.

Ярмарок розпочався о 9-тій годині ранку і закінчився о 17-ій годині вечора. Загалом, спільними зусиллями, було зібрано 7132 гривні. Найближчим часом організатори заходу закуплять ліки і відвезуть їх до інтернату. Продукцію, яка не була розпродана, також відвезуть туди.

Влада Кузьміна

img_9432 img_9435 img_9436 img_9438 img_9442 img_9443 img_9445

img_9446 img_9455

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний