Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Свято першокурсника на факультеті журналістики

мсмам — копия

Щорічною традицією для нашого факультету є свято першокурсника, під час якого старші курси вітають «новачків». З цією метою спеціально готуються цікаві конкурси, побажання, поради тощо. Цього року перша академічна група другого курсу підготувала цікавий текст, у якому не вистачало прикметників. Завданням для першокурсників було називати будь-які прикметники, які спадали на думку. Попередньо вони не бачили текст і не розуміли, які слова найкраще пасуватимуть.  З  результатом можна ознайомитися нижче.

Легенькі першокурсники!

Всі левові викладачі та здоровенні студенти з нетерпінням чекали на вас!

Нарешті кльове ЗНО позаду, успішна професія обрана, і ви переносно крокуєте до мемного майбутнього.

Обравши факультет журналістики в ОНУ імені І. І. Мечникова, ви не помилилися. Адже тут вас навчать писати волелюбні статті, верстати чудові газети, працювати в кадрі та поза ним ‒ загалом, бути загадковим професіоналом своєї справи.

Студентське життя ‒ дуже заморений етап у вашому житті! Бажаємо, щоб ваші студентські роки минули побито й яскраво! Нехай викладачі будуть чудернацькі, лекції ‒ волохаті, сесії ‒ убивчі, стипендія ‒ кайфова, вечірки ‒ фантастичні, друзі ‒ соковиті!

З повагою, гарячий другий курс!

Анна Стебловська

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний