Свято першокурсника на факультеті журналістики

мсмам — копия

Щорічною традицією для нашого факультету є свято першокурсника, під час якого старші курси вітають «новачків». З цією метою спеціально готуються цікаві конкурси, побажання, поради тощо. Цього року перша академічна група другого курсу підготувала цікавий текст, у якому не вистачало прикметників. Завданням для першокурсників було називати будь-які прикметники, які спадали на думку. Попередньо вони не бачили текст і не розуміли, які слова найкраще пасуватимуть.  З  результатом можна ознайомитися нижче.

Легенькі першокурсники!

Всі левові викладачі та здоровенні студенти з нетерпінням чекали на вас!

Нарешті кльове ЗНО позаду, успішна професія обрана, і ви переносно крокуєте до мемного майбутнього.

Обравши факультет журналістики в ОНУ імені І. І. Мечникова, ви не помилилися. Адже тут вас навчать писати волелюбні статті, верстати чудові газети, працювати в кадрі та поза ним ‒ загалом, бути загадковим професіоналом своєї справи.

Студентське життя ‒ дуже заморений етап у вашому житті! Бажаємо, щоб ваші студентські роки минули побито й яскраво! Нехай викладачі будуть чудернацькі, лекції ‒ волохаті, сесії ‒ убивчі, стипендія ‒ кайфова, вечірки ‒ фантастичні, друзі ‒ соковиті!

З повагою, гарячий другий курс!

Анна Стебловська