#Творчі першокурсники: студенти на хвилі спорту

Продовжуємо знайомство з першокурсниками нашого факультету. Студенти-журналісти мають різні вподобання та хобі, а деякі знаходять себе в спорті. Цього разу ми розкажемо вам про студентів, які захоплюються фізичним розвитком.

«Моє хобі — гра в баскетбол. Бажання займатися спортом пішло з дитинства, коли я вперше побачив по телевізору спортивні змагання, а саме баскетбольний матч. Я дізнався про набір у шкільну команду з баскетболу і відразу прийшов на тренування. З того моменту це стало для мене найкращим заняттям. Баскетбол — це командна гра, де кожен повністю віддається своїй справі. Баскетбольний сезон починається у вересні та закінчується в травні, з перервою на зимові канікули. Під час канікул я самостійно підтримую форму, граючи з друзями. У період сезону ми з командою тренуємось тричі на тиждень.
Мій кумир — Лука Дончіч, відомий баскетболіст, який грає за команду НБА «Даллас Маверікс». Захоплююсь його грою, адже він має неймовірний талант. Також я граю на позиції розігруючого захисника, як і він. Саме тому він є прикладом для мене», — поділився Артем Сорока.

«Я займаюся танцями ще з 3 років. Тоді мене матуся віддала на бальні танці. Але коли я почала дорослішати, то зрозуміла що це зовсім не мій стиль. Саме тоді я пішла з бальних танців і довго не могла зрозуміти, що саме мені подобається. Так тривало 2 роки, допоки я не побачила рекламу танцювальної студії, де викладали всі види сучасних танців. Я походила на декілька пробних занять і зрозуміла, що хочу займатися джаз-фанком. Взагалі здається, що всі види танців мені по душі: під різний настрій та період життя. Але для себе, я обрала джаз-фанк, тому планую розвиватися у цьому напрямі. Теж хочу почати вивчати нові стилі танцю, такі як хореографія та техно», — розповіла Олександра Трішкіна.

«Футбол — моє захоплення, ним почав займатися з 8 років. Погодившись на пропозицію тата, я віддався спорту й нітрішки не шкодую. Я був дуже захоплений грою футболістів, і завжди хотів стати, як вони: тими, хто може влаштувати шоу на футбольному полі, а поза ним бути відомим на всю країну. Прогрес є в моїх навичках є завдяки систематичним тренування. Кріштіану Роналду — мій кумир. Чому саме він? Тому що мені подобається його стиль гри та особистість», — поділився Максим Гладишевський.

Вікторія Яслик,
пресслужба факультету

Фото: з архівів героїв публікації