У мережі з’явився третій альбом українського гурту Dakh Daughters

Театрально-музичний гурт, що виступає в жанрах «фрік-кабаре» і театрального перформансу «Dakh Daughters» випустив третій за весь період існування гурту альбом під назвою Make Up. Він створений з пісень однойменного музичного спектакля, для якого альбом був написаний в якості саундтреку. 

Make Up став повноцінним супровідом до вистави режисера Влада Троїцького, засновника театра «Дах». І на відміну від двох інших альбомів Dakh Daughters у цьому відсутні елементи театрального перебільшення, сюру або абсурду, акцентом стало професійне музичне аранжування, але загальний стиль гурту, безумовно, залишився провідною родзинкою.

До альбому увійшло 11 композицій, разом з переспівом пісні з одного з минулих альбомів. Make Up просочений потойбічною містичністю, фріковими романтичними мотиви, поєднанням фолку та готики. Запам’ятовується інструментальне звучання, співи та говір учасниць гурту, що надає живості. 

Самі ж Dakh Daughters кажуть про свій альбом у соціальних мережах: «Дуже невдячна справа – переказувати простими словами сюжет і дію вистaви. Вдвічі складніше розповідати про пісні, які там лунають. Нa щaстя, звуковий супровід спектаклю Make Up має окреме призначення – його можна просто слухати, як альбом».

В минулому альбомі піснею з найбільшим прослуховуванням у соціальних мережах стала Inshe Misto, мораль котрої нас вчить не сподіватися, що певні інакші обставини зроблять життя кращим, а варто лише почати з того, що маємо. Це можна помітити по іронічним виказуванням в композиції по типу: «в іншому місті усе на місці, в іншому місті інакша я», «в іншому місті інше життя» та «там я буду такою як треба». У цьому ж альбомі поки лідирує пісня «I want», у котрій авторки з насмішкою вживають слово «хочу», підтекстом котрого є істинні бажання певної людини, а не ті, котрі вона виказує словами. І, на думку виконавиць, це зовсім різні речі і, якщо людина дійсно хоче, то зробить все можливе аби цього досягти. 

Як і чим надалі Dakh Daughters будуть дивувати слухачів їхньої творчості – дізнаємося згодом. А поки насолоджуємося їхнім новим музичним релізом Make Up.

Кравченко Аліна, 3 курс, «reDUCKcia»

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram