Учасники гурту Mountain Breeze: “Шукайте свої таланти та розповідайте про них”.

Гурт Mountain Breeze став відомим завдяки музичному проекту “Х-Фактор”, у якому хлопці дійшли до фіналу і зайняли 3 місце. Проект давно закінчився, але хлопці не перестають дивувати своїх прихильників: альбом, кліпи, виступи на різноманітних фестах, концертні тури. Про усе це учасники гурту Саша, Ілля Біляки та Міша Малий розповіли нам після свого концерту в Одесі.

Зараз ви їздите по Україні з туром. Які міста вже встигли відвідати, а які ще попереду?

Ми були у Львові, Харкові, Полтаві та Одесі. Залишилися Дніпро, Миколаїв та Київ. Загалом 7 міст.

19 квітня пройшов ваш концерт в Одесі. Які враження від міста та самого виступу?

Ми дуже класно провели час. Приїхали о 5 ранку, одразу поїхали до нашого друга. Ми спілкувалися, вирішили не лягати спати, а одразу піти гуляти, адже Одеса не те місто, у якому потрібно спати. Ходили містом аж до самого концерту. Були на Ланжероні, гуляли у центрі. Ми дуже любимо Одесу і радіємо кожній поїздці сюди. Концерт дуже хороший: люди, атмосфера, флешмоб із сердечками – це було дуже круто та зворушливо.

Хвилюєтесь перед виходом на сцену? Що допомагає побороти хвилювання?

Мандраж є завжди. Іноді його менше, іноді більше, але він є. Якщо хвилювання немає, значить щось не те.

Ми ніяк з цим не боремося. Це абсолютно нормально. Таке хвилювання навіть навпаки, розігрує якійсь азарт і приносить більше задоволення. Коли концерт починається, воно зникає.

 Ви вже проїхали частину тура. Кількість людей на концертах зросла?

Річ у тому, що ми побачили  дуже багато нових людей, яких не було у першому турі. У попередній тур ми поїхали одразу після «Х-Фактору». Приходили люди, які бачили нас у шоу. І зрозуміло, що більшість таких людей через рік забуває про артиста. У шоу з’являються нові сезони та приходять нові улюбленці. Зараз усе по-іншому, тому що це люди, які захоплюються нашою творчістю. Ми вже не картинка, яку створив телевізор і це нам дуже подобається. І нехай ми зараз не збираємо великі зали та стадіони, але це черговий крок для нас і ми маємо свою аудиторію

 Зараз ви записуєте другий альбом. Скільки нових пісень у ньому буде та коли нам його чекати?

Ми хочемо випустити не одразу весь альбом, а синглами. Хочеться, щоб на кожну пісню звернули увагу, бо кожна з них особлива.

Тільки но закінчується тур, ми завершуємо пісні. Дуже хочемо просунути їх у Європу, щоб вони розповсюджувалися там. Подивимось, як усе вийде.

Усі ваші авторські пісні англійською мовою. Коли буде пісня на російській чи українській мовах?

Ми дуже хочемо написати пісню українською мовою.  Ми бачимо різницю коли співаємо пісні англійською і коли співаємо, наприклад, кавер на “Одно и тоже”. Усі люди одразу вмикаються.

Скоро літо, а значить сезон музичних фестів. Чи плануєте брати участь у якомусь з них?

Так, ми плануємо взяти участь у фесті, але ще не думали у якому саме. Багато фестивалів можемо пропустити через свої концерти, чи поїздки. Більшість таких проектів проходять наприкінці липня – початок серпня, а ми, можливо, у цей час полетимо до іншої країни. Тому зараз точно не знаємо, але усе можливо.

Після участі у проекті, Андрій Данилко став вашим продюсером та ви підписали контракт з MamaMusic. Чи продовжуєте працю з продюсером та Юрієм Нікітіним?

Ні, зараз ми абсолютно самостійні. Десь пів року назад ми перестали з ними співпрацювати. Це було дуже класний час, ми дуже вдячні Андрію Данилко, компанії MamaMusic, що допомогли нам після “Х-фактора” записати пісні, зняти кліпи, та і загалом познайомили нас зі світом шоу-бізнесу. Але зараз ми вирішили, що готові та хочемо розвиватися самі, задля того, щоб вчитися на своїх помилках і робити усе максимально так, як ми хочемо.

Ніде немає інформації щодо вашого менеджера. Чи є він зараз? Хто допомагав з організацією туру?

Цей тур організовує Ілля – наш барабанщик. Наразі в нас немає команди, але ми у пошуках менеджера, який міг би взяти на себе адміністративні питання. А зараз такий час, коли нам доводиться самим усе вирішувати. І цей етап нашого життя дуже цікавий.

Був якийсь момент, коли хотілося просто кинути все та перестати займатися музикою?

Ні, такого не було, навіть думок таких не було. Бо ми любимо те, що робимо, віримо у те, що усе вийде. Іноді з’являється запитання: “Чи правильно ми все робимо?”. Але так категорично питання не ставиться і не поставиться.

У минулому році ви брали участь у Національному відборі на шоу Євробачення. Але не пройшли у фінал. Чому не пішли у цьому році?

У цьому році ми довго думали, варто нам йти на Євробачення чи ні. Ми навіть відправили заявку, але це було в останній день, здається, навіть, в останню годину приймання заявок, тому нам здається, що нашу пісню навіть ніхто і не слухав з тих людей, які відбирали пісні. Але, насправді, ми раді, що не потрапили на відбір у цьому році, тому що це був якійсь кошмар, якась національна сварка вийшла з усього цього.

 Розкажіть про свій найкращий виступ за історію гурта.

Було дуже багато виступів, не можна вибрати найкращий. Є унікальний, який ми ніколи не забудемо – це коли ми виступили у Кореї, де було 20 000 людей. Є масштабні виступи, наприклад стадіон у Полтаві, виступ на “Юморине”, у Кривому Розі на дні міста. Насправді, на кожному концерті своя унікальна атмосфера. Десь це більш романтично виходить, десь навпаки –  усі йдуть у відрив. Дуже багато крутих виступів і всюди різна палітра емоцій, тому найкращій виділити не можна.

Дайте 3 поради людям, які бояться показати свій талант усій країні.Перше  не боятися. Якщо талант є, значить його потрібно показувати. А якщо таланта немає, то друге  його потрібно шукати. Третє  коли ти знайшов свій талант, його потрібно удосконалювати. Зберігати талант у самому себе немає ніякого сенсу. Навіщо тоді ви взагалі потрібен. Ним потрібно ділитися з оточенням, бо інакше ти егоїст. Шукайте свої таланти та розповідайте про них, бо без цього життя не таке цікаве.

Нікітенко Катерина

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram