Вибуховий сезон

Новий сезон «Танців з зірками» вже розпочався, але якою була підготовка до прем’єри та як розважалися зірки перед першим ефіром, пощастило дізнатися нашій редакції.

Закрита вечірка-презентація відбувалася 21 серпня в оранжереї ВДНГ у Києві. Ведучим був Юрій Горбунов, який протягом усього вечора розважав гостей. До нього приєднався один із суддів шоу Влад Яма, котрий прямо зі сцени дав міні майстерклас всім присутнім. Пізніше запросили на привітальне слово найсуворішу суддю проекту, акторку балету, приму-балерину Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка, заслужену артистку України, народну артистку України Катерину Кухар. Новим для шостого сезону стала зміна головного хореографа проекту. Олена Шоптенко віддала своє місце Ксенії Горб, а сама наважилася на участь у шоу. На вечірці по-справжньому вирішили розкрити всі карти, коли ведучий не тільки розповів, яку зірку має собі в пару кожний танцівник, але й оголосили ім’я нового судді цього сезону. Ним став британський хореограф Франциско Гомес, який має досвід роботи з такими світовими зірками як Мадонна, Дженніфер Лопес та Бейонсе.

Ми поспілкувалися з учасниками, які поділилися емоціями та переживаннями перед першим виходом на паркет. Співак Дзідзьо у своїй манері відповів на запитання, що відчуває від участі в шоу: «Ви навіть не уявляєте собі, як це важко. Але скажу вам так: всі класні, ми — найкращі!». А ось гумористка Вікторія Булітко розповіла нам, що поки не може продовжувати свої репетиції, адже встигла отримати травму ноги ще навіть до початку шоу. Зводило м’язи від тренувань і в шоумена Володимира Остапчука, адже йому дісталася не просто партнерша, а переможниця попереднього сезону «Танців з зірками» Ілона Гвоздьова, яка дала такий коментар: «Я сказала всім своїм друзям танцюристам: авжеш, ви можете забрати кубок — не проблема, але це буде дуже складно й важко зробити».

На вечірці також відбулася прем’єра нової пісні співачки та учасниці нового сезону TAYANNA. Не залишилася без уваги й легенда «Танців з зірками» Наталя Могилевська, котра поділилася досвідом участі та перемоги в шоу, а також презентувала свою нову роботу — перекладений українською мовою гімн Києва.

Новий сезон стартував 25 серпня на каналі «1+1». Зараз вже покинули шоу кілька пар: TAYANNA та Ігор Кузьменко, Серьога та Аделіна Делі, Надія Матвєєва та Валерій Шохін, MARUV і JAY, Дзідзьо та Яна Цибульська. «Виліт» першої пари шокував всіх, як у прямому ефірі, так і пізніше в соціальних мережах, адже це була пара, яку судді оцінювали як майбутніх переможців. На це зі сторони проекту була така відповідь: «Голосуйте за своїх улюбленців, щоб таких ситуацій більше не виникало. Адже в нас все чітко й ми постійно нагадуємо, що голоси глядачів враховуються так само, як і бали від жюрі».

Хто наступним покине шоу, та які несподіванки готують для глядачів пари — можемо дізнаватися щонеділі о 21:00 на каналі «1+1».

Мілена Самвелян


Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram