«Знайомство» з журналістикою – цікаво, пізнавально, творчо: факультет журналістики, реклами та видавничої справи візьме участь у фестивалі-презентації «Мечников день» у Ботанічному саду

12-13 червня 2021 року керівництво, пресслужба та студенти факультету візьмуть участь у фестивалі-презентації «Мечников день», що пройде в Ботанічному саду (вул. Французький бульвар 48/50), та триватиме з 10.00 до 18.00.

На учасників заходу чекає насичена програма: презентація спеціальності «Журналістика», майстер-класи, квести, концерт.

Долучайтесь до фестивалю, знайомтесь із престижною та перспективною професією сучасності – журналістикою.

Переглядайте наш відеоролик у соціальних мережах:

Та слідкуйте за подією на офіційних сторінках нашого факультету у соціальних мережах.