Інформаційна війна російських ЗМІ проти населення України — попередження Європі

«Свобода через медіа?»

На таку тему 4-5 жовтня 2014 року в університеті Пассау (Німеччина), згідно з проектом Європейського Союзу TEMPUSIV «Крос-медіа та якіста журналістика», відбулася Міжнародна наукова конференція.

Від факультету журналістики, реклами та видавничої справи в конференції брали участь проф. Александров О. В., доц. Мацишина І. В., ст. викл. Азєєв С. В. та Кіртока Ю. А.

Плідна робота завершилася дискусією, під час прес-конференції, модератором якої був головний редактор Баварського радіо Зігмунд Готтліб.