Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Інформаційна війна російських ЗМІ проти населення України — попередження Європі

«Свобода через медіа?»

На таку тему 4-5 жовтня 2014 року в університеті Пассау (Німеччина), згідно з проектом Європейського Союзу TEMPUSIV «Крос-медіа та якіста журналістика», відбулася Міжнародна наукова конференція.

Від факультету журналістики, реклами та видавничої справи в конференції брали участь проф. Александров О. В., доц. Мацишина І. В., ст. викл. Азєєв С. В. та Кіртока Ю. А.

Плідна робота завершилася дискусією, під час прес-конференції, модератором якої був головний редактор Баварського радіо Зігмунд Готтліб.

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Залишити відповідь

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми