Невігластво в ОНУ: кожен розумний «мечниківець» має це знати

Невідомо о котрій годині, з якою вагою та ростом  зумовила майбутню перспективу впізнаваності «стєкляшки» ОНУ ця жінка. 1949 рік, 16 травня. Пані Тамарі вже 70! Якщо Ви цього не знали —  вітаємо! Лікбез історії персоналій улюбленого ВНЗ завершено:)

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи щиро вітає з ювілеєм Тамару Марківну Шуберт! Парадигма студентського життя без неї не була б такою романтичною та наповненою. Бажаємо пані Тамарі залишатися такою ж беспосередньою, чуйною до нашого лайфстайлу (з усіма “підкатами”, “топіками”, куривом і сюрреалізмом на голові), прекрасною пташкою. Душі спасіння, здоров’я, більше вдячних і свідомих людей навколо! З Днем народження!

Раптом трапилося таке, що Ви й не підозрюєте, що ця жінка за вас молиться, турбується Вашим здоров’ям і, можливо, згадує саме Ваше ім’я/прізвище в молитві, — перейдіть за посиланням, залиште свою інформаційну дієту і присвятіть 5 хвилин цій людині:)

Вікторія Гапчук