Щоденник практики: як спілкуватися з людьми похилого віку

Студенти другого курсу факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію, проведену доценткою Виставкіною Дар’єю Олегівною, аби дізнатися, як правильно взаємодіяти з літніми людьми. Зустріч відбулася першого липня, в рамках ознайомчої практики.

Майбутні журналісти мали можливість познайомитися з важливою темою — особливості проведення інтерв’ю з людьми похилого віку. Дар’я Олегівна розповіла, як правильно обрати респондента та встановити контакт із ним, як вдало розпочати розмову і коли її слід закінчити, аби не травмувати людину. Ці знання особливо важливі для представників сфери медіа, адже дана спеціальність передбачає багатозадачність та вміння спілкуватися із будь-якою людиною, незалежно від її віку, раси, національності або соціального статусу.

Озвучені поради допоможуть студентам у проведенні та написанні власного інтерв’ю не тільки під час ознайомчої практики та співпраці з проєктом «Хранителі часу онлайн», а й професійному майбутньому. Ті, хто зацікавляться даною ініціативою, матимуть змогу стати учасниками цієї кампанії й обрати власну тематику та поле діяльності. Журналістика виконує багато функцій, які не обмежуються інформуванням населення. Однією з її задач є збереження історії розвитку суспільства, а студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи можуть спробувати свої сили у здійсненні цієї місії. 

Нагадаємо, що раніше, у рамках ознайомчої практики для студентів другого курсу була проведена лекція з Ольгою Філіпповою, організаторкою проєкту «IT-бабусі» та «Хранителів часу онлайн». Докладніше про зустріч можна дізнатися на сайті факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І. І. Мечникова.

Вікторія Грищенко, Марія Новоселя
Пресслужба факультету

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *