Студенти-журналісти завітали до Господарського суду Одеської області: як це було

Господарський суд Одеської області 27 травня «відкрив свої двері» для майбутніх журналістів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І. І. Мечникова. Студенти 1-2 курсів мали змогу поспілкуватися з головою суду Володимиром Петровим, який сфокусував увагу на важливості ролі журналістів у побудові налагодженої комунікації з судовою гілкою влади. Детальніше про особливості комунікаційної діяльності з позиції пресслужби розповіла суддя-спікер Лілія Грабован. Надалі учасників зустрічі очікувала насичена програма: екскурсія та знайомство з керівниками структурних підрозділів, інтерактивна гра, що передбачала створення інформаційного матеріалу за результатами судового рішення, за організацію якої студенти вдячні помічнику голови суду Карині Березовській.

Декан факультету, Олена Іванова, також підкреслила важливість таких зустрічей: «Сьогодні випускник факультету журналістики, реклами та видавничої справи, що має фахову підготовку в галузі медіадіяльності, може себе реалізувати не лише у медіа різних типів і форматів, а й відділах комунікацій, пресслужбах різноманітних установ, відомств, організацій. Цей сегмент професійної масовокомунікаційної діяльності стрімко розвивається. Розуміючи це, ми на нашому факультеті не лише організували власну пресслужбу, в якій працюють студенти різних курсів, а й розвиваємо зв‘язки з пресслужбами органів влади та інших суб‘єктів діяльності. У рамках такого співробітництва задля увиразнення практичного досвіду роботи пресслужби її представники завітали до Господарського суду Одеської області, за що надзвичайно вдячні нашим колегам-медійниками та усім працівникам Господарського суду Одеської області».

Марія Берекет,
пресслужба факультету