#Знайомимо з творчими роботами студентів: Воєнна реальність: як впоратися з постійною небезпекою

Відчуття небезпеки, яке прийшло в кожен будинок 24 лютого 2022 року, змінило життя українців. Відчуття страху стало чимось звичним, як і повітряні тривоги, які ми тепер сприймаємо як сигнал про те, що десь зафіксовано зліт російських літаків… Обстріли міст ракетами та іранськими шахідами також вже стали звичними в умовах воєнної реальності. Проте систематичні ракетні атаки продовжують завдавати шкоди людським життям, впливати на психологічний стан населення, руйнувати інфраструктуру,  нищити цілі села та міста. Натомість нам варто пам’ятати про правила, яким треба слідувати, аби зберегти життя.

Правила життя в умовах окупованого міста, виклики, що спіткали мешканців прифронтового населеного пункту і перетворили їхню буденність на справжні тортури, — усе це розкрила Юлія Унгурян, студентка 2 курсу факультету журналістики реклами та видавничої справи, в межах своєї курсової роботи на тему «Повітряні тривоги, російські ракети, «шахіди»…»: про правила життя в умовах воєнної реальності».

Наталія Сатанівська,

пресслужба факультету