Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Новини

Вчимося на практиці: створення масмедійного продукту

Цього семестру студенти 2 курсу факультету журналістики, реклами та видавничої справи опановують дисципліну «Вибіркова дисципліна 2: Сучасні технології масмедіа».  Наразі завершилося вивчення першої частини, яку викладав Дмитро Тельпіс, випускник нашого факультету, журналіст-практик.

Читати далі »

Студенти-журналісти на міжнародній науковій конференції «Етнічна культура в глобалізованому світі»

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи завдяки партнерству з факультетом історії та філософії долучився до XIV Міжнародної наукової конференції аспірантів і молодих вчених «Етнічна культура в глобалізованому світі».

Читати далі »

Громадянська журналістика в Криму: викладачі та студенти факультету взяли участь в онлайн-зустрічі

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І. І. Мечникова у партнерстві з НСЖУ долучився до вебінару «Громадянські журналісти важливі! Несвобода слова в Криму».

Читати далі »

Майстерність інтерв’юера: студенти-журналісти поцікавились лайфхаками у практиків

Вміння налагодити комунікацію з героями й отримати необхідну інформацію — одне з основних завдань журналістів. Наші студенти вже самі вправно беруть інтерв’ю для студентських газет

Читати далі »

Можливості скрізь: студенти-журналісти дізнавались про навчання в США

Мрієте покращити свої професійні навички, набути нового досвіду та сформувати мережу корисних знайомств із людьми зі всього світу? Запевняємо, що ця мрія може перетворитися на реальність.

Читати далі »

Зустріч із сучасними літераторками: як майбутніх журналістів «знайомили з літературним світом»

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи зустрілись із українськими літераторками Тетяною Трофименко та Ольгою Дубчак 5 жовтня 2021 року в межах лекції з журналістського

Читати далі »