Новини

#Хроніка війни: 720 днів

24 лютого виповнилося два роки від початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України. Лідери багатьох країн висловили підтримку українській стороні не тільки промовами, а й діями — наданням далекобійної зброї, візитами до Києва.

Читати далі »

Вітаємо викладачку факультету з успішним захистом кандидатської дисертації

Вітаємо Аліну Олегівну Червінчук, старшу викладачку кафедри журналістики, реклами та медіакомунікацій, заступницю декана ФЖРВС, з успішним захистом (рішення прийнято одноголосно) кандидатської дисертації та присудженням наукового ступеня  доктора філософії зі спеціальності 061 Журналістика. 
Дисертацію було підготовлено під керівництвом доктора наук із соціальних комунікацій, професора, декана ФЖРВС Олени Андріївни Іванової.

Читати далі »

Студенти та викладачі відвідали захід щодо гендерної проблематики та протидії дискримінації

Студенти 1-2 курсів та викладачі факультету долучилися до панельної дискусії на тему «Гендерно чутливий медіа-простір. Роль ЗМІ в забезпеченні рівних прав та протидії дискримінацій статей», що відбулася 7 грудня 2023 року за сприяння громадської організації «Десяте квітня». Однією зі спікерок стала Олена Іванова, декан нашого факультету, професор. 

Читати далі »

Як журналістам працювати в умовах бойових дій: студент факультету розповів про результати робочої поїздки на Донеччину

«Війна очима медіа: робота українських журналістів в умовах збройного конфлікту», — саме під такою назвою 28 листопада 2023 року відбулася лекція для студентів. Спікером був Тимофій Мельников, студент 4 курсу, який після повернення з робочої поїздки, вирішив поділитися враженнями та порадами з аудиторією. До заходу доєдналися Олена Іванова, декан факультету, та викладачі факультету. Модерували захід — Аліна Червінчук, керівниця пресслужби факультету, та Богдан Максимець, керівник відділу соцмереж пресслужби факультету.

Читати далі »

Наші студенти відвідали захід, присвячений Міжнародному дню боротьби за ліквідацію насилля щодо жінок

Студенти нашого факультету відвідали лекцію, присвячену Міжнародному дню боротьби за ліквідацію насилля щодо жінок, що відбулася 23 листопада 2023 року за ініціативи Студентської ради ОНУ та  Профкому студентів та аспірантів. 

Читати далі »

На факультеті відбулася щорічна звітна викладацька конференція

Цьогоріч звітна конференція викладацького складу факультету журналістики, реклами та видавничої справи відбулася 23 листопада в режимі офлайн. Викладачі підготували доповіді на теми, які відображали їх власні професійні та наукові орієнтири. Захід модерували Олена Іванова, декан факультету, професор, та Алла Коваленко, заступниця декана з наукової роботи, доцент.

Читати далі »

Нагородили найкращих: в ОНУ імені І. І. Мечникова відзначили Міжнародний День студента

Студенток факультету журналістики, реклами та видавничої справи нагородили почесними грамотами за високі досягнення у навчанні, активну громадську діяльність та спортивні досягнення. Нагородження відбулося 16 листопада 2023 року в Актовій залі ОНУ імені І. І. Мечникова з нагоди Міжнародного дня студента.

Читати далі »

«Україна змінила ЄС»: огляд іноземних ЗМІ

У жовтні сторінки міжнародних ЗМІ захопили новини з Ізраїлю та Сектора Гази. Ця війна суттєво змістила увагу з російсько-української. Однак не для всіх. Іноземні видання продовжують слідкувати за ситуацією в Україні та готувати матеріали про перебіг воєнних дій і життя цивільних, а також аналізувати, що робити далі і як повномасштабне вторгнення росії в Україну змінило світ. Що саме писали закордонні медіа про Україну у жовтні? Розповідаємо в нашому огляді.

Читати далі »