Новини

Напередодні вступної кампанії декан ФЖРВС долучилася до пресконференції

28 червня 2024 року Олена Іванова, декан факультету журналістики, реклами та видавничої справи, професор, стала спікеркою на третій пресконференції з циклу зустрічей з деканами факультетів та керівництвом ОНУ імені І. І. Мечникова напередодні вступної кампанії. Захід був присвячений ролі нашого університету у підготовці фахівців для відновлення України і пройшов у пресцентрі «ОДЕСИТ».

Читати далі »

Студенти відвідали онлайн лекцію-дискусію «Тренд на ґендерну рівність у світовій та українській політиці»

6 червня 2024 року студенти ФЖРВС долучилися до онлайн лекції-дискусії на тему «Тренд на ґендерну рівність у світовій та українській політиці», що була організована Освітнім Центром Верховної Ради України та Ukreate Hub. Доповідачкою заходу стала Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради України.

Читати далі »

«Зупиніться, подумайте, перевірте»: як пройшла лекція з медіаграмотності в стінах ОНУ імені І. І. Мечникова

Студенти та студентки факультету журналістики, реклами та видавничої справи 20 травня 2024 року відвідали зустріч із норвезькими експертами на тему медіаграмотності та боротьби з фейками. Пресслужба факультету поспілкувалась із лекторами та слухачами щодо їхніх вражень.

Читати далі »

На факультеті відбувся науково-практичний семінар щодо викладання вибіркових дисциплін

На ФЖРВС відбувся науково-практичний семінар на тему «Позиції вибіркових дисциплін в структурі та змісті освітніх програм спеціальності 061 “Журналістика” на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи». Спікерками стали Олена Іванова, декан факультету, професор, та Аліна Червінчук, заступниця декана з навчальної та виховної роботи, доцентка кафедри періодичної преси та медіаредагування. Захід пройшов 15 травня 2024 року в режимі офлайн.

Читати далі »

Декан факультету виступила з доповіддю на Вченій раді ОНУ імені І. І. Мечникова

14 травня 2024 року Олена Іванова, декан факультету журналістики, реклами та видавничої справи, професор, виступила з доповіддю на тему «ОНУ імені І. І. Мечникова “тут і зараз”: медійна репрезентація, позиціонування та інформаційний порядок денний» в межах засідання Вченої ради ОНУ імені І. І. Мечникова.

Читати далі »

Свято в Ботанічному саду: День відкритих дверей на честь Дня народження ОНУ

Ботанічний сад Одеського національного університету імені І. І. Мечникова 11 травня 2024 року відчинив свої двері для освітян та абітурієнтів. Пресслужба факультету журналістики, реклами та видавничої справи доєдналася до святкування й дізналась всі особливості підготовки та проведення заходу.

Читати далі »

Переможці конкурсу «Кращий викладач ОНУ в умовах воєнного стану 2024» отримали свої нагороди

На території Ботанічного саду 11 травня 2024 року пройшов День відкритих дверей, у межах якого урочисто нагородили переможців конкурсу «Кращий викладач ОНУ в умовах воєнного стану 2024». 

Читати далі »

«Я птах між тенет»: як пройшла презентація поетичної збірки

Студенти-журналісти відвідали презентацію поетичної збірки полеглого воїна, поета, композитора, співака — Іллі Чернілевського,  що пройшла 7 травня 2024 року у стінах Одеської національної наукової бібліотеки.

Читати далі »

На факультеті відбулася 80-та щорічна студентська наукова конференція

У четвер, 25 квітня 2024 року, на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи відбулася 80-та щорічна студентська наукова конференція. Участь у ній взяли представники всіх чотирьох курсів бакалаврату.

Читати далі »