Редакції

Журналісти з мішенню на спині

Чому впродовж всієї історії становлення нашої держави зникають ті самі гаранти демократії? Можливо, тому, що демократії як такої й не було? В нашому суспільстві висловлюватися  відверто і без «напівтонів» — все одно,  що ходити з мішенню на спині.

Читати далі »

Захоплюючі історії справжнього злочину

Зберіть свої нерви, тому що вони знадобляться в темряві, наповненій загадковістю, кривавими таємницями; вона відкриє справжній образ правосуддя. Це не казка, а реальний світ true crime, де правда завжди виявляється страшнішою за будь-яку фантазію. У цьому матеріалі розглянемо чому цей жанр такий популярний та чи не шкодить він людям.

Читати далі »

Мотивація та саморозвиток: Як стати ефективним студентом факультету журналістики

Журналістика — це професія, яка вимагає поєднання різних навичок: від вміння вести розслідування до написання зворушливих репортажів. Для того, щоб стати успішним студентом факультету журналістики та пізніше визнаним професіоналом у цій сфері, потрібно мати велику мотивацію саморозвиватися. У цьому матеріалі ми звернемося до досвідчених журналістів, таких як Ерік Акпинар та Ірем Гьоктепе з видання «Sivas Haber», яке є найвпливовішим у місті Сівас.

Читати далі »

Пакет потрібен?

Всесвітня метеорологічна організація у своєму звіті за 6 вересня 2023 року повідомила, що Земля цього року пережила найспекотніше літо у Північній півкулі, яке коли-небудь спостерігалося. Ця ситуація не могла статися без втручання руки людини.

Читати далі »

«Як кажуть в Одесі: треба один раз побачити, щоб це відчути…»

Бути артистом — важка праця, адже це не просто професія, а спосіб життя, мистецтво, яке вимагає від людини багато терпіння, самовідданості й покликання. Рубановіч Світлана, заслужена артистка естрадного мистецтва, поділилася з редакцією Satellite власним досвідом та моментами, пов’язаними з її гастрольним життям.

Читати далі »

Зміна парадигми: використання ШІ для покращення освіти

Університет — це місце, де знання об’єднуються з інноваціями. Університети по всьому світу постійно шукають способи покращити якість навчання та зробити процес освіти більш доступним та ефективним. Однією з інновацій, яка активно впроваджується у вищу освіту, є використання штучного інтелекту (далі — ШІ) як помічника.

Читати далі »

Літо у страху та надії: спогади, як я пережила ці 92 дні

Знову ніч. Ні про не думаючи сиджу та на зробленій цього дня фотографії неба пишу «Цінуй момент». Символічно вийшло насправді. Вже через годину ми були у підвалі збившись докупи з сусідами та стояли під найміцнішою стіною. Над домом летіла ракета, низько.

Читати далі »

Казка про те, як відомі люди будинки обговорювали

…По темному кам’яному коридору йшла… людина? Хоча колись то була людина трохи більше нас з вами, але тепер то було щось на кшталт дуже живого бадьорого привида (а які ще можуть бути одеські примари?), який активно йшов по лабіринтах катакомб на місце таємної-нетаємної зустрічі.

Читати далі »

Журналісти — голос народу та стражі демократії

Від початку війни на Сході та повномасштабного вторгнення журналісти стали тими людьми, які, ризикуючи своїм життям, транслювали глядачам та читачам правду про події на фронті. Суспільство покладається на журналістів, бо ворог веде не тільки фізичну війну, а й інформаційну, тож працівники ЗМІ мають важливе завдання — ділитися правдою та розвінчувати усі фейки.

Читати далі »