Face to face

Занепад «Куяльника»: повільна смерть курорту

Три тисячі туристів за сезон. Саме стільки охочих приїжджали раніше відпочити та оздоровитись у санаторії ім. Пирогова, що поблизу Куяльницького лиману. Нині весь комплекс знаходиться у стані «напіврозпаду» як з точки зору зношених споруд, так і через юридичні негаразди. Санаторій функціонує й досі, хоча виглядає давно покинутим.

Читати далі »

Збереження Тилігулу — в чому проблема?

“Природа — найцінніший скарб, який людство має зберегти”. Як часто доводилось Вам чути подібні вислови? Можливо, проблема збереження природних об’єктів здається чимось далеким та відстороненим. Але насправді ця тема стосується кожного жителя планети Земля. Одним з таких прикладів в Одеській області є проблема збереження та відновлення Тилігульського лиману.

Читати далі »

Безпрограшний обман: як букмекери заробляють на людях

Як і всі інші люди, які роблять гроші на людському азарті, букмекери залучають до себе дрібними подачками, щоб потім добряче розорити гравців. Останнім часом у країні букмекерський бізнес знову увійшов у моду: контор, що пропонують ці послуги, стало безліч.

Читати далі »

Стара або нова Одеса

Навчання, робота або інші важливі справи – зазвичай, всі кудись поспішають і не помічають навколо себе, здавалось, звичайну архітектуру. Реконструкції пам’яток архітектури в Одесі, обвали житлових будинків у місті-герої – усе це часто залишається непоміченим. Але чи варто взагалі звертати увагу на старі будівлі? Чи можуть вони зацікавити?

Читати далі »

Творчі студенти нашого факультету

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи навчається велика кількість студентів, які вміють вдало поєднувати навчання із заняттям творчістю у свій вільний час. Наразі вони розкажуть про свій творчий шлях і розвиток у цій сфері.

Читати далі »

І мертвим, і живим, і нагородженим…

Минув березень, залишивши позаду річницю народження Кобзаря – традиційну дату вшанування його спадщини. В цей день були оголошені цьогорічні лауреати Шевченківської премії. І хоча офіційне нагородження відбудеться лише в другій половині травня, ми вже зараз маємо змогу обдарувати своєю увагою нових володарів найвідомішої в Україні відзнаки в галузі культури.

Читати далі »

«Святкуй 8 Березня правильно – виходь на Марш жінок»

Сьогодні 5 березня, до Міжнародного дня жінок залишається три дні. Передвісником цього свята є тюльпани. Тому на вулицях вже можна побачити жінок із квітами, зустріти людей, які купують ці букети, й тих, хто їх продає. Незмінним залишається ще й привітання від міста: бігборди з написами «8 Березня» і зображенням тюльпанів. Саме їх будуть дарувати хлопці з «Традиції і порядку» жінкам, які прийшли на Марш не за квітами, а за правами. Від них й мені дістанеться рожевий тюльпан, який потім я подарую бабусі, котра скаже, що «місце жінки лише в серці чоловіка». Але поки що до цих подій залишається чотири години, і я встигаю на лекції майже вчасно.

Читати далі »

Культура Slow Life або нова філософія неспішності

У сучасному метушливому світі іноді так хочеться зупинитися і зробити глибокий вдих, усвідомити, що ти не робот, який запрограмований на виконання нескінченної кількості завдань. Ми звикли, що сніданок готується швидко, таксі приїжджає за лічені хвилини, а подорож до іншої країни – лише частина наших буденних справ. Але як же зробити життя повільнішим та який головний сенс філософії «повільного життя»?

Читати далі »

Нечесна робота для студентів

У сучасному світі неможливо уявити життя без Інтернету. Саме за допомогою всесвітньої павутини майже кожен студент шукає роботу. І знаходить її. Але часом трапляються неприємні несподіванки – у кінці місяця не видають зарплатню або не сплачують її у повному обсязі.

Читати далі »